1 Niedziela Adwentu – 29. listopada 2015 r.

Wieniec Adwentowy

1.    Rozpoczynając Adwent wchodzimy w nowy rok liturgiczny, Ojciec Święty Franciszek ogłosił, iż będzie to ROK MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
2.    Roraty w tygodniu o 7.00 i 18.00 Dzieci zapraszamy z lampionami.
3.    Jutro święto Św. Andrzeja Apostoła. Obejmujemy modlitwą wszystkich solenizantów pamiętajmy także o śp. ks. proboszcza Andrzeju Fidelusie.
4.    W poniedziałek nowenna do św. Karola o 7.30 i 17.45. Zapraszamy także na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu.
5.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45. W środę spotkania przed bierzmowaniem dla klas III gimnazjalnych o 14.45, 16 i 17.00. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w środę, o godz. 19.00 na plebanii
6.    W czwartek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana. Z racji I-szego czwartku okazja do spowiedzi od 6.30 i od 17. Godzina święta od 17 (prowadzi HSNSPJ).
7.    W piątek wspomnienie św. Barbary. Z racji I-szego piątku okazja do spowiedzi św. od 6.30 i od 15.30. Dodatkowa Msza św. dla dzieci ze SP od 16.30. Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po Mszy św. roratniej o 7 i 18.
8.    W piątek i sobotę odwiedziny chorych z Komunią św. od 8.30. Prosimy o kierowców.
9.    W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. roratniej o 7.00
10.    Dzień Skupienia dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych w sobotę, 5. grudnia w kościele Miłosierdzia Bożego w Krakowie, na Wzgórzach Krzesławickich o godz. 16.00.
11.    Parafia w Pychowicach serdecznie dziękuje za złożone 7.120 zł na budowę kościoła.
12.    Za przygotowanie kościoła do świętowania dziękujemy Laurze Rabiej z ul. Sikorskiego. Sprzątanie wsparli ofiarą: Emilia Tryjańska, Anna Gucwa, Maria i Jan Paluch. Ofiarę 100 zł przeznaczyli na remont dachu kościoła. Bóg zapłać.
13.    O posprzątanie kościoła w piątek, 4 grudnia od 18.45 prosimy parafian z ul. Jodłowej, Wiejskiej i Łąkowej.
14.    Za tydzień, składka do puszek na pokrycie kosztów remontu dachu naszego kościoła.
15.    W czwartek, w następnym tygodniu, 10 grudnia zapraszamy dzieci z klas III SP i rodziców na poświęcenie medalików na Mszy św. o 17.00. Przypominamy o dostarczeniu metryk, jeśli chrzest był w innej parafii.

1.    Pan Burmistrz zaprasza wszystkie dzieci  na spotkanie ze św. Mikołajem na Zamku w niedzielę, 6. grudnia o 16.00.
2.    Koncert Charytatywny na rzecz Polaków z Kazachstanu w niedzielę 6. grudnia o 18.00 w Sali Akustycznej. Cegiełka w cenie 30 zł.
3.    Nastąpi teraz poświęcenie opłatków, które zostaną przez Pana Organistę i Pana Kościelnego rozniesione do naszych domów. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji.