1. Niedziela Adwentu, 30. listopada 2014 r.

1.    Rozpoczynając Adwent wchodzimy w nowy rok liturgiczny, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.  Na prośbę papieża Franciszka będziemy się szczególnie modlić podczas tego roku w intencji osób konsekrowanych, o ich wytrwanie w powołaniu i o nowe powołania do życia konsekrowanego czyli poświęconego całkowicie Bogu.
2.    Dziś (w niedzielę) modlimy się w intencji śp. ks. proboszcza Andrzeja Fidelusa z racji jego imienin.
3.    Roraty w tygodniu o 7 i 18. Dzieci zapraszamy z lampionami.
4.    W poniedziałek nowenna do św. Karola o 7.30 i 17.45. Zapraszamy także na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu. Dodatkowa adoracja Najśw. Sakramentu po roratach o 18.00 do 20.00. W tym czasie będzie także dyżur w konfesjonale.
5.    W środę wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
6.    W czwartek wspomnienie św. Barbary. Z racji I-szego czwartku okazja do spowiedzi od 6.30 i od 17. Godzina święta od 17 (prowadzi HSNSPJ).
7.    W czwartek zapraszamy dzieci z klas III SP i rodziców na poświęcenie medalików na Mszy św. o 18.00.
8.    Z racji I-szego piątku okazja do spowiedzi św. od 6.30 i od 15.30. Dodatkowa Msza św. dla dzieci ze SP od 16.30. Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego po Mszy św. roratniej o 7 i 18.
9.    W piątek i sobotę odwiedziny chorych z Komunią św. od 8.30. Prosimy o kierowców.
10.    W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. roratniej o 7.00
11.    W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Ambrożego, patrona pszczelarzy. Msza św. w ich intencji oraz ich rodzin w przyszłą niedzielę o 16.30.
12.    Bardzo dziękujemy za ofiarowane rzeczy, które zostały przekazane krakowskiej Caritas (około 250 kilogramów) i pomogą w zorganizowaniu pomocy dla potrzebujących.
13.    Parafia w Pychowicach serdecznie dziękuje za złożone 7.264 zł na budowę kościoła.
14.    Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary 170 zł na potrzeby kościoła parafianom z ul. Grunwaldzkiej, od n-ru 20 A do n-ru 25: Robertowi Jaroszowi, Krzysztofowi Dziedzicowi, Andrzejowi Klimie. Sprzątanie wsparli ofiarą: Ewa Jeleń, Maria Biernat, Edyta i Witold Biernatowie, Zbigniew Lubiński, Józef Jarosz, Kazimierz Jagła, Katarzyna i Stanisław Nieżyńscy, Katarzyna i Jan Puchałowie, Zuzanna i Jan Polańscy, Justyna i Teresa Klima, Kinga i Krzysztof Klima, Jan i Anna Grochot, Ewelina Dziedzic. Wszystkim sprzątającym i wspierającym serdeczne Bóg zapłać.  Sprzątający i wspierający zamówili Mszę św.  w intencji swojej i swoich rodzin, która zostanie odprawiona w poniedziałek, 22. grudnia o 6.30. O posprzątanie kościoła w piątek, 5. grudnia, od 18.45 prosimy parafian z ul. Grunwaldzkiej, od n-ru 26, od pp. Królów do n-ru 36, do pp. Graczyków.

15.    Prosimy listownie, ustnie lub pocztą elektroniczną zgłaszać kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej  do 7. grudnia włącznie. Ogłoszenie kandydatów nastąpi 14. grudnia, karty do głosowania otrzymamy podczas wizyty duszpasterskiej w domu a głosowanie zaplanowane jest na niedzielę, 25. stycznia 2015 r.
16.    Nastąpi teraz poświęcenie opłatków, które zostaną przez Pana Organistę i Pana Kościelnego rozniesione do naszych domów. Ofiary, które przy tej okazji składane tworzą fundusz z którego wypłacane jest comiesięczne wynagrodzenie za ich posługę w naszym kościele.