14 niedziela w ciągu roku – 8. 07. 2018 r.

1.    W naszej parafii witamy ks. misjonarza Macieja Fleszara z Brazzaville, z Republiki Konga.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i o 17.45. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
3.    W środę św. Benedykta, opata, patrona Europy. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
4.    W czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
5.    W piątek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W piątek o 18.00 rozpoczęcie nabożeństwa fatimskiego. Zapraszamy Kręgi Rodzin i Rodziny Nazaretańskie oraz służbę liturgiczną.
6.    Dziękujemy kierowcom: Jakubowi Paluchowi, Kacprowi Dumieńskiemu i Kazimierzowi Frontowi za podwiezienie księży z Komunią świętą do chorych.
7.    Ewelinie i Łukaszowi oraz Lucynie i Leszkowi dziękujemy za ciasto weselne.
8.    Parafianom z ul. Akacjowej od n-ru 5 do 9A: Andrzejowi Łukomskiemu, Darii Litwin, Bartoszowi Klubie, Maciejowi Klubie, Stanisławowi Mleczko, Maciejowi Nabagło, Natalii Mleczko dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie wsparli ofiarą: Renata i Franciszek Kluba, Lucyna i Janusz Szczurek, Maria Mleczko i pp. Nabagło. Bóg zapłać sprzątającym i wspierającym za ofiarę 180 na remont cmentarza. W piątek, 13 lipca prosimy
o posprzątanie kościoła parafian z ul. Batorego, od nru 2, od PP. Gwizdałów do n-ru 14, do PP. Klęków od 19.30 czyli po Fatimie.
9.    Dziś (w niedzielę) rodzinne warsztaty artystyczno-przyrodnicze „Ogród Marzeń” od 11.00 – 13.00. Wstęp wolny.
10.    Pan Burmistrz zaprasza osoby starsze i niesamodzielne do projektu Małopolski Tele-Anioł: elektroniczne opaski, które ratują życie. Więcej inf. na stronie internetowej www.niepolomice.eu oraz na ulotkach w przedsionku kościoła.