2 niedziela w ciągu roku – 14.01.2018 r.

1.    W poniedziałek nowenna do św. Karola Boromeusza i św. Jana Pawła II. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do kaplicy św. Karola. W poniedziałek o 17.00 Różaniec za Ojczyznę. W poniedziałek opłatek Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rejonowych Zespołów Parafialnych. Rozpoczęcie Mszą św. o 18.00 a zaraz potem spotkanie w sali kina. Zapraszamy.
2.    We wtorek spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VII w kościele o godz. 15.15, 16.00 i 17.00. Przynosimy indeksy.
3.    W środę wspomnienie św. Antoniego, opata. W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o 17.45.
4.    W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 7.30 i 18.30
5.    W przyszły poniedziałek 22 stycznia pielgrzymujemy do Centrum Jana Pawła II na godz. 17.00. W programie Msza św. i różańcowa procesja światła. Zapraszamy wszystkich parafian. Wyjazd autobusem w  przyszły poniedziałek o 15.50 sprzed plebanii. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 zł.
6.    Bóg zapłać za złożone do puszek 3.033 zł na renowację cmentarza.
7.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Modrzejewskiej od n-ru 14 i z ul. Świerkowej: Teresie Urych, Teresie Kapera, Danucie Gucwa, Magdzie i Arturowi Szczepaniakom, Jarosławowi Gajkowi oraz kandydatkom do bierzmowania: Patrykowi Brzezoń, Damianowi Dziadoń, Sebastianowi Mleko, Piotrowi Wiadernemu. Sprzątanie wsparli ofiarą: Kazimiera Sala i Rodzina Cyganików. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 230 zł na renowację cmentarza. Bóg zapłać za ten gest troski o nasz kościół w Roku Jubileuszu 660-lecia jego konsekracji. O posprzątanie naszej świątyni w piątek, 19 stycznia  od 18.45 prosimy parafian z  ul. Brzozowej i Marudy.
Komunikaty
8. Ks. Arcybiskup zaprasza na „Dialogi”, czyli tematyczne spotkania z wiernymi. Najbliższe spotkanie w czwartek o 20.15 w Krakowie w Kolegiacie św. Anny nt. „Co to znaczy mieć relację z Bogiem?”
9. Aktualny plan wizyty duszpasterskiej w ogłoszeniach w gablocie i na stronie internetowej. Woda święcona i pojemniczki w przedsionku. Wizyta duszpasterska w najbliższym tygodniu:
a.    W poniedziałek, 15 stycznia: Partyzantów bez nr 25 /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego /od ul. Partyzantów/. – Ks. Marian, od 9.00
b.    We wtorek, 16 stycznia:
i.    Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wielkiego., Zamkowa, Spółdzielcza, Rynek. – Ks. Rafał, od 10.00
ii.    Cmentarna, Wrzosowa, Potasińskiego – Ks. Proboszcz, od 10.00
c.    W środę, 17 stycznia:
i.    Wielicka – od skrzyżowania z ul. Komandosów  do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową. – Ks. Marian, od 9.00
ii.    Grunwaldzka blok nr 17 (E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R…). – Ks. Dariusz, od 16.00
d.    W czwartek, 18 stycznia:
i.    Grunwaldzka bloki nr 19 i 21. – Ks. Dariusz, od 16.00
e.    W piątek, 19 stycznia:
i.    Rolnicza, Skarbowa. – Ks. Rafał, od 16.00