24 Niedziela w ciągu roku – 13. 09. 2020 r.

1.    Dziś (w niedzielę) nabożeństwo fatimskie od 17.30
2.    Jeżeli dzieci i młodzież nie były jeszcze do spowiedzi i na Mszy św. z racji rozpoczęcia roku szkolnego to prosimy to nadrobić w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św.
3.    W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W nowennie do św. Karola Boromeusza i św. Jana Pawła II  o 7.30 i 17.30 prośmy o jedność Polaków przy Bogu. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 21.00. W poniedziałek Honorowa Straż zaprasza na czuwanie od 15.00 do 21.00.
4.    We wtorek, wspomnienie NMP Bolesnej. Uczniowie z klas ósmych, którzy nie uczestniczą w Kursie Alpha przyjdą we wtorek, 15 września na spotkanie o 18.30 do Domu św. Karola, aby przygotowywać się do bierzmowania w czerwcu przyszłego roku.
5.    W środę nowenna do M. Bożej, Nieustającej Pomocy o 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu w środę od 18.30 do 21.00.
6.    W środę Kurs Alpha przed bierzmowaniem dla klas VIII o 18.00. Uczestniczą w nim  tylko ci, którzy zaliczyli przygotowanie w klasie VII. W środę od 17.30 drugi dzień nowenny rodziców klas ósmych w intencji swoich dzieci. Modlimy się o dobre przygotowanie do bierzmowania, o zdanie egzaminów na koniec roku i mądry wybór szkoły średniej. Niech każdy ojciec lub matka będzie chociaż raz w środę na modlitwie za swoje dziecko.
7.    W czwartek na 18.00 na Mszę św. a potem na 18.30 na spotkanie zapraszamy klasę
VII A ze SP nr 2 z ul. 3 Maja, aby rozpocząć przygotowanie do bierzmowania.
8.    W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Oaza i lektorzy zapraszają młodzież, szczególnie z klas VII i VIII na Mszę św. w kościele o 18.00 ku czci św. Stanisława Kostki. Z racji 3-ciego piątku miesiąca koronka do Bożego Miłosierdzia
o 7.30 i 17.30.
9.    Bóg zapłać za jedną ofiarę w kopercie złożone w minionym tygodniu na odnowienie Drogi Krzyżowej.
10.    Darii i Juliuszowi dziękujemy za ciasto weselne.
11.    Prosimy o przestrzeganie zasad udziału w nabożeństwach kościelnych (maseczki, dezynfekcja, zachowajmy odstępy, szczególnie podchodząc do Komunii św., do Komunii św. na rękę podchodzimy lewą stroną).
12.    Dla dzieci, które uczęszczają na Mszę św. proponujemy książeczkę, do której w każdą niedzielę po Mszy św.  wkleją obrazek z fragmentem Ewangelii i cytatem z twórczości ks. Jana Twardowskiego.