3 niedziela w ciągu roku – 22 stycznia 2017 r.

1.    W naszej parafii witamy Siostry Karmelitanki z Mielca.
2.    Dziś (w niedzielę) koncert kolęd polskich i innych narodów w wykonaniu Pro Arte i Zespołu Młodzieżowego o 17.00 w Sali Akustycznej na Zamku.
3.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Zapraszamy na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu. W poniedziałek spotkanie przed bierzmowaniem dla klas II gimnazjalnych o 17 i 18.
4.    We wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
5.    W środę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45
6.    W czwartek wspomnienie świętych biskupów Tytusa i Tymoteusza. W czwartek o 17.00 Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych dzieci z klas III SP i ich Rodziców. Prosimy przynieść świece z chrztu świętego.
7.    W piątek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza.
8.    W sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
9.    Bóg zapłać za 2.077 zł złożone do puszek na spłatę kolejnej raty kredytu na remont dachu kościoła oraz za ofiary złożone w kopertach i na konto bankowe.
10.    Bóg zapłać za posprzątanie kościoła Wspólnocie Ararat. O posprzątanie kościoła w piątek 27 stycznia, od 18.30 prosimy parafian z ul. Grunwaldzkiej od n-ru 20A, od pp. Kaczmarczyków do n-ru 25, do pp. Hyrców.
11.    W tym tygodniu wizyta duszpasterska:
a.    W poniedziałek, 23 stycznia: Wyzwolenia, Solskiego, Marudy,  Westerplatte, Modrzejewskiej – ks. Marian, od 9.00
b.    We wtorek, 24 stycznia: Podlasie, Malinowskiego, Aleja Dębowa /od lasu do pp. Michoniów nr 34 i pp. Tryjefaczków nr 29 włącznie / – ks. Marian, od 9.00
c.    Jeśli ktoś pragnie, aby jego dom został pobłogosławiony przez kapłana prosimy umawiać się indywidualnie z księdzem na wizytę duszpasterską do końca tego tygodnia.
12.    Wyjazd autobusem dla zapisanych osób na koncert w Tauron Arenie „Betlejem w Krakowie” w piątek 27 stycznia 2017 r. sprzed plebanii o 17.30.
13.    Wyjazd dzieci z naszej parafii na ferie do Sidziny Górnej w następną niedzielę, 29 stycznia o godz. 16.00 sprzed plebanii.