3 Niedziela Wielkanocna – 15. kwietnia 2018 r.

1.    Dziś (w niedzielę) przeżywamy Tydzień Biblijny. Włączając się w to wydarzenie przeczytajmy w rodzinie lub osobiście List św. Pawła do Rzymian.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II od 7.30 i 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 16.15 ze względu na próby. Różaniec w intencji dzieci nienarodzonych w kościele o 18.30.
3.    Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. pod opieką rodziców zapraszamy na próby: w poniedziałek i w czwartek o 16.30 grupa I (klasy III a,b,c) a we wtorek i w piątek grupa II (klasy III d,e,f).
4.    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
5.    Za ciasto weselne dziękujemy Marysi i Hubertowi. Bóg zapłać.
6.    Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Bocheńskiej od n-ru 34 do 48: Barbarze Molter, Józefowi Pawełkowi, Dagmarze Kwiatek, Krystynie Jeleń, Małgorzacie Frąś i Mirosławowi Pawełkowi. Sprzątanie wsparli  ofiarą: Bogusława Pieprzyca, Maria i Agnieszka Maj, Karolina Szczurek, Ala Pawełek. Sprzątający i wspierający przeznaczyli ofiarę 260 zł na  remont cmentarza. Za troskę o nasz kościół niech zmartwychwstały Pan Jezus wynagrodzi. O posprzątanie kościoła w piątek, 20 kwietnia od godz. 18.30, prosimy parafian z  ul. Bocheńskiej, od n-ru 49-ego, od pp. Kamusińskich, do n-ru 59, do pp. Szczęśniaków.
1.    Pan Burmistrz zaprasza do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2019 od 16-23 kwietnia. Szczegóły na stronie www.niepolomice.budzet-obywatelski.org.
2.    Badania mammograficzne we wtorek od 10.00 do 17.00 w przy ul. Korczaka 1. Szczegóły na plakatach.
3.    Spotkanie „Klubu Poszukiwaczy Historii Niepołomic” n.t. dziejów II Dywizjonu Pociągów Pancernych w Bibliotece, ul. Bocheńska w środę o 18.00.