3 niedziela zwykła – 26. stycznia 2020 r.

1.    Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu codziennie o 17.30.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.30. Adoracja od 7.30 do 21.00. Od 18.30 zapraszamy  kręgi rodzin i Rejon Grunwaldzka.
3.    We wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora kościoła.
4.    W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45.
5.    W piątek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
6.    W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o 7.00.
7.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 16.30 opłatek Honorowej Staży Najśw. Serca Pana Jezusa.
8.    Odwiedziny chorych w przyszłym tygodniu – w I-szy piątek i II-gą sobotę miesiąca od 8.30.
9.    Zapraszamy na Kurs Alpha od 10 lutego, w poniedziałki o 19.00, w sali kina. Zapisy:
u Pani Anny, tel. 695 08 08 03. Poprzez Kurs można przygotować się do bierzmowania. Ulotki na stoliku z gazetami.
10.    Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce do Armenii i Gruzji od 18 do 28 września br. Będziemy mogli zobaczyć wspaniałą Górę Ararat. Informacje w gablotce obok wieży a dla zainteresowanych w zakrystii. Zapisy u ks. Proboszcza.
11.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła pięciu parafianom z ul. Staniąteckiej od n-ru 1, do n-ru 12. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 190 zł na kościół. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek, od 18.30 prosimy parafian z ul. Staniąteckiej, od pp. Jaraczów do n-ru 26 oraz z ulicy Jodłowej, Wiejskiej i Łąkowej.
1.    Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Jeśli jeszcze ktoś z parafian, życzy sobie, aby pobłogosławić jego dom, to prosimy kontaktować się telefonicznie w godzinach kancelarii z księżmi obecnymi w czasie ferii w parafii i ustalić indywidualnie wizytę duszpasterską.
2.    Dzisiaj (w niedzielę), na Rynku od 9.00 do 18.00 zbiórka karmy, koców, ręczników dla przytuliska dla zwierząt w Łętkowicach k. Proszowic. Dziękujemy.
3.    Lecznica weterynaryjna zawiadamia, że coroczne, obowiązkowe szczepienie psów p/wściekliźnie w Niepołomicach odbędzie się w dniach 31 stycznia i 1 lutego 2020 r. Szczegóły na plakatach.
4.    W przyszły poniedziałek, 3 lutego spotkanie z Anną Dymną o 18.00 na Zamku.
5.    W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Maciej Gierula, organizujący pomoc dla misjonarzy w Gruzji i Armenii. Po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Kościoła w tych krajach.