32 Niedziela Zwykła – 10. listopada 2019 r.

1.    Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą czyli od 17.30 do 18.00.
2.    W poniedziałek wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Różaniec za dzieci nienarodzone  o godz. 17.00. Nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 21.00. Po Mszy św. od 18.30 zapraszamy kręgi rodzin i parafian z rejonu Boryczów – Strzelnica. Ks. Antoni zaprasza 7c ze SP nr 2, na spotkanie przed bierzmowaniem wyjątkowo we wtorek o godz. 18.45.
3.    W poniedziałek 11. listopada – Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o 13.00 a później przemarsz pod pomnik w Parku Miejskim. Zapraszamy.
4.    We wtorek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
5.    W środę wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 17.30. Kl. 8-me zapraszamy dopiero w następnym tygodniu, w środę 20 listopada o 18.00 na zakończenie  Kursu Alpha. Następne 3 spotkania w środy: (27 listopada, 4 i 11 grudnia) o 18.00 będą poświęcone bezpośredniemu przygotowaniu do bierzmowania. Uroczystość bierzmowania w czwartek, 12 grudnia br. o 18.00
6.    W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 7.30 i 17.30.
7.    Dziękujemy pani Małgorzacie Sieńko i  panom: Tadeuszowi Kokoszce i Kazimierzowi Frontowi za podwiezienie księży z Komunią św. do chorych. Dziękujemy szafarzom za odwiedziny z Komunią św. w I-szą niedzielę tych chorych, którzy sobie tego życzą.
8.    Bardzo dziękujemy za 11.760 na remont instalacji elektrycznej złożone w 8 kopertach
i 7 wpłatach na konto. Do zapłaty pozostało jeszcze 53.000 zł. W związku z tym, dzisiaj po Mszy św. zbiórka na remont instalacji elektrycznej. Dziękujemy za zrozumienie i Bóg zapłać za pomoc.
9.     Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Aleja Dębowa od n-ru 18 do n-ru 33b: Annie Kalisz, Weronice i Iwonie Siwek. Aleksandrze i Włodzimierzowi Gradom, Teresie Hyrc, Krystynie i Romanowi Kapustom  oraz kandydatom do bierzmowania: Grecie Lesiak, Oliwii Marczewskiej, Zuzi Parafiniuk, Zuzi Ślusarczyk, Olafowi Majchrowskiemu, Szymonowi Gąsłowskiemu, Krzysztofowi Młynarczykowi, Filipowi Dawiec, Weronice Sendorek. Sprzątanie wsparli ofiarą: Anna Kośnik, Małgorzata Cylna, Robert Siwek, Janina Siwek, Maria Świętek, rodzina Piątkowskich   Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 340 zł na remont kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w najbliższy piątek,  15 listopada  o 18.30 prosimy parafian z Alei Dębowej od n-ru 34, od pp. Michoniów do n-ru 56, do Pani Tomala.
1.    Od 14 do 17 listopada w Krakowie na Małym Rynku –  obchody Światowego Dnia Ubogich, program w gablocie.
2.    W kinie Kijów w Krakowie od 9 listopada do 1 grudnia – odbywa się Festiwal Filmów Chrześcijańskich – program w gablocie
3.    Muzeum w zamku królewskim w Niepołomicach zaprasza na bezpłatne zwiedzanie w Dniu Otwartym Muzeum, w niedzielę 17 listopada od godz. 10.00 do 16.00. Szczegóły na plakatach.