4 Niedziela Wielkanocna – 22. kwietnia 2018 r.

1.    W czwartą Niedzielę Wielkanocną zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza w Kościele obchodzony jest 55. Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Polecajmy tę sprawę Bogu także w naszych osobistych modlitwach.
2.    W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
3.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II od 7.30 i 17.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 18.00.
4.    Młodzież z klas III gimnazjalnych przygotowującą się do bierzmowania, rodziców, rodzeństwo i świadków zapraszamy do spowiedzi w poniedziałek o godz. 17.00.
5.    Próby przed bierzmowaniem będą w poniedziałek i w czwartek o 19.00 w kościele.
6.    Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z grupy I (klasy III a,b,c) pod opieką rodziców zapraszamy na próby: we wtorek i w czwartek o 16.30.
7.    W środę święto św. Marka Ewangelisty. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas II gimnazjalnych w środę o 14.30, 16 i 17.
8.    W piątek o 16.00 bp Damian Muskus pobłogosławi nowych Ministrantów Słowa Bożego czyli lektorów z dekanatu niepołomickiego. O 18.00 bp Damian udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III gimnazjalnych z naszej parafii. Na te uroczystości zapraszamy rodziny, rodzeństwo błogosławionych i bierzmowanych oraz wszystkich parafian.
9.    W sobotę wspomnienie św. Joanny Beretty Molla. Jej wizerunek i relikwie peregrynują po ul. Grunwaldzkiej i znajdują się także przy głównym ołtarzu.
10.    W poniedziałek 30 kwietnia pierwsze nabożeństwo majowe z procesją o 17.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych. Prosimy o udział scholi, ministrantów, oazy i lektorów. Zachęcamy do pielęgnowania śpiewu litanii do Matki Bożej przy kapliczkach.
11.    Do posprzątania kościoła z ul. Bocheńskiej od n-ru 49 do 59 nikt nie przyszedł. O posprzątanie kościoła w sobotę, 28 kwietnia od godz. 8.00, prosimy parafian
z  ul. Bocheńskiej, od n-ru 60-ego, od pp. Pasternaków, do n-ru 74, do pp. Czyżów oraz z ul. Bohaterów Getta i ul. Zakole.
12.    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego zaprasza młodzież i rodziców
na dzień otwarty we wtorek od 9.00 do 17.00 do budynku przy ul. 3 Maja 2 i  przy
ul. Kolejowej 28. Szczegóły na plakatach.
13.    Dziś składka do puszek na renowację cmentarza. Bóg zapłać za wsparcie.
14.    Dziś w szczególny sposób chcemy odprawić comiesięczną nowennę do Świętych Męczenników z Góry Ararat z racji Roku Jubileuszowego.