4 niedziela zwykła – 3. lutego 2019 r.

1.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 18.00. W poniedziałek o 18.30 w sali kina pierwsze spotkanie Seminarium Odnowy Wiary. Można jeszcze się zapisać przez stronę www.wspolnota-ararat.pl i w zakrystii po Mszach św. Jeśli ktoś z dorosłych chce się przygotować do bierzmowania zapraszamy na Seminarium.
2.     We wtorek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy. Siostrze Agacie składamy najlepsze życzenia z racji imienin. Niech święta Patronka wyprasza obfite łaski.
3.    W środę wspomnienie świętych męczenników z Japonii: Pawła i Towarzyszy. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45. Klasy VIII ze SP zapraszamy  w środę na godz. 18.00 do sali dawnego kina na kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
4.    Dziękujemy p. Małgorzacie Sieńko, p. Tadeuszowi Kokoszce i p. Kazimierzowi Frontowi za podwiezienie kapłanów z Komunią św. do chorych. Dziękujemy także nadzwyczajnym szafarzom za zanoszenie Komunii św. w niedzielę do chorych. Bóg zapłać.
5.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Księcia Witolda: Krystynie Augustyńskiej, Marcie i Krzysztofowi Hes  oraz kandydatom do bierzmowania Weronice Sendorek i Maciejowi Merykowi. Sprzątanie wsparli ofiarą: PP. Horowitz, PP. Załubscy, PP. Augustyńscy, PP. Hes i PP. Kusiowie. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę  170  zł na potrzeby kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek, 8 lutego od 18.30 prosimy parafian z ul. Płaszowskiej, od n-ru 1, od PP. Kruczyńskich do n-ru 16, do Pani Czumowej.
1.    Dziś (w niedzielę) Wielka Zimowa Wymiana Książek w Bibliotece Publicznej, ul. Bocheńska od 15.00 do 18.00. Dla dzieci wioska Eskimosów i budowanie igloo.
2.    Zapraszamy na wernisaż wystawy „Kaligrafia” Krzysztofa Woźniaka z pokazem sztuki kaligrafii w piątek o 18.00 w Bibliotece, ul. Bocheńska, w Laboratorium Aktywności.
3.    Akcja honorowego oddawania krwi w Zespole Szkół Średnich w Niepołomicach, 14 lutego, w czwartek od 10.00 do 14.00.
4.    Informujemy, że w naszym kościele w niedzielę na Mszy św. o 7.00 rano są miejsca siedzące a na Mszach św. o 8.30 i 18.00 jest bardzo luźno w kościele.