5 niedziela w ciągu roku – 4 lutego 2018 r.

1.    W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Siostrze Agacie składamy najlepsze życzenia Bożej łaski i zdrowia oraz polecamy Solenizantkę modlitwie parafian.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola Boromeusza i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w kaplicy św. Karola do godziny 17.00. Różaniec w intencji Ojczyzny o 16.00.
3.    Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas III gimnazjalnych w poniedziałek o 17 i 18.
4.    We wtorek wspomnienie świętych męczenników z Japonii: Pawła i Towarzyszy.
5.    We wtorek spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VII w Domu św. Karola o godz. 15.15, 16.00 i 17.00. Przynosimy indeksy.
6.    W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o 17.45. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjalnych w środę o 14.30, 16 i 17.
7.    W środę spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej na plebanii o 19.00 w sprawie rozpoczęcia peregrynacji relikwii świętych po rodzinach naszej parafii.
8.    W sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
9.    Bóg zapłać za pomoc Adasiowi Dobrowolskiemu.
10.    Bóg zapłać kierowcom: Jakubowi Paluchowi, Kazimierzowi Frontowi i Kacprowi Dumieńskiemu za podwiezienie księży z Komunią św. do chorych.
11.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Staniąteckiej od n-ru 12 do 26: Jolancie Fik, Krzysztofowi Buczkowi, Małgorzacie Jagła oraz kandydatom do bierzmowania: Mateuszowi Zacharskiemu i Hubertowi Bułatowi. Sprzątanie wsparła ofiarą: Anna Buczek, Józef Krzysica, Anna Pilch, Wojciech Jagła, Krystyna Jagła. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 160 zł na potrzeby kościoła. Bóg zapłać za ten gest troski o nasz kościół w Roku Jubileuszu 660-lecia jego konsekracji. O posprzątanie naszej świątyni w piątek, 9 lutego od 18.30 prosimy parafian z  ul. Sikorskiego.
Komunikaty
12.    Dziś (w niedzielę) Pan Burmistrz i Biblioteka Publiczna zaprasza do budynku przy ul. Bocheńskiej 26 na Wielką Zimową Wymianę Książek od 15.00 do 18.00.
13.    W czwartek Zespół Szkół Średnich im. Ojca św. Jana Pawła II w Niepołomicach zaprasza na przedstawienie jasełkowe o godz. 17.00 w Centrum Dźwięku. Szczegóły na plakatach..
14.    W piątek, 9 lutego honorowe oddawanie krwi od 10.00 do 14.00 w Zespole Szkół Średnich im. Ojca św. Jana Pawła II w Niepołomicach.
15.    Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży, ul. 3 Maja 4 w Niepołomicach zaprasza dzieci o 1 -3 lat do Klubu Malucha a w wieku 3-6 do przedszkola. Mail: klubmalucha@gmail.com. Szczegóły na plakatach.