5 Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018 r.

1.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II od 7.30 i 17.15. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 18.00. Pierwsze nabożeństwo majowe w poniedziałek o 17.30 z procesją wokół kościoła. Majówki codziennie w kościele o 17.30.
2.    We wtorek, wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. W Kłaju odpust o godz. 11.00 i obchody stulecia powstania parafii.
3.    Majówki na Piaskach (na zbiegu Myśliwskiej i Królewskiej codziennie o 18.00 a na Zakościelu, na Marudach o 19.00.
4.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas majówki o 17.30.
5.    W czwartek 3 maja, Msze św. o 7.00, 8.30, 13.00 – za Ojczyznę i o 18.00. Od 17.00. Godzina Święta. Z racji I-szego czwartku miesiąca okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św. i od godz. 17.00, podczas Godziny Świętej. W czwartek kancelaria nieczynna.
6.    W I-szy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 6.30 i od 15.30. Dodatkowa Msza św. dla dzieci ze SP i ich rodziców o 16.30.
7.    W I-szą sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.30.
8.    Rejon Piaski zaprasza na majówkę z udziałem chóru „Wrzos” w sobotę o 18.00 przy kapliczce przy zbiegu Myśliwskiej i Królewskiej.
9.    Odwiedziny chorych w piątek i sobotę od godz. 8.30. Prosimy o kierowców.
10.    W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 ks. Dariusz będzie świętował srebrny jubileusz kapłaństwa. Zapraszamy do modlitwy w intencji Jubilata i wspólnego świętowania.
11.    Bierzmowanym i ich rodzicom dziękujemy za ufundowanie złotego ornatu, sześciu stuł i dwunastu alb dla lektorów. Pani Ani Kłusek dziękujemy za wyczyszczenie żyrandoli.
12.    Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje Panu  Stanisławowi Kracikowi, Panu Burmistrzowi oraz jego Małżonce, Panu Przewodniczącemu Rady Miasta i Gminy i  wszystkim uczestnikom pogrzebu +Józefa Miki. Bóg zapłać za słowa współczucia i modlitwę, zamówione Msze św. oraz wszelką pomoc i życzliwość. Ks. Proboszcz wyraża słowa wdzięczności wobec Rady Parafialnej, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Niepołomickiej, Róż Różańcowych, Kręgów Rodzin, Wspólnoty Ararat, Rodziny Kolpinga, Służby Kościelnej. Bardzo dziękujemy OSP z Niepołomic za autobus.  Szczególne podziękowania dla Księży Współpracowników za wszelką troskę i zaangażowanie.
13.    Bóg zapłać za złożone 2.474 zł na renowacje kaplicy i cmentarza. Bóg zapłać Radzie Parafialnej i członkom Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Niepołomickiej za przeprowadzenie zbiórki. Dzięki zbiórkom oraz ofiarom w kopertach, ofiarom składanym przy sprzątaniu udało się wypłacić architektów i specjalistów: geodetę, projektantów branżowych. Trwają uzgodnienie dotyczące rozpoczęcia prac na cmentarzu.
14.    Parafianom z ul. Bocheńskiej od n-ru 60 do 74: Weronice, Emilii, Natalii Lisowskim dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie wsparli ofiara Helena Fiema, pp. Pasternakowie, Jacek Lisowski. Wspierający i sprzątający złożyli ofiarę 100 zł na remont cmentarza. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek 4 maja od godz. 18.30, prosimy parafian z  całej ul. Sosnowej.
15.    Fundacja Zamek zaprasza na 25-tą Ogólnopolską Wystawę Kwiatową w dniach 1-3 maja w godzinach od 10 -18 na dziedzińcu zamkowym.
16.    Biblioteka z Wieliczki zaprasza do udziału w Wielickim Dyktandzie. Szczegóły na plakatach
17.    Po Mszy św. w intencji ojczyny w czwartek o 13.00 Pan Burmistrz zaprasza uroczystości patriotyczne przy pomniku w Parku Miejskim.