6 Niedziela Wielkanocna – 26. maja 2019 r.

1.    W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i o 17.45 podczas majówki. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 18.00.
3.    W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej
4.    Zapraszamy na majówki codziennie w kościele o 17.30 a także przy kapliczkach.
5.    W środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas majówki o 17.30. Zapraszamy klasy 8-me na spotkanie po bierzmowaniu w sali kina o 18.00.
6.    W piątek święto Nawiedzenia NMP. W piątek ostatnia majówka o 17.30 wraz z procesją. Prosimy panów do baldachimu, panie do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy dzieci z I Komunii św.
7.    W sobotę wspomnienie św. Justyna, męczennika. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.30.
8.    W przyszłą niedzielę z racji Dnia Dziecka specjalne błogosławieństwo dzieci po każdej Mszy św.
9.    Do chorych jedziemy w tym miesiącu w piątek, 31 maja a więc tydzień wcześniej i w pierwszą sobotę m-ca, czyli 1 czerwca. Wyjazd do chorych o 8.30. Prosimy o kierowców.
10.    W niedzielę 9 czerwca na Mszy św. o 11.30 w naszej Parafii będziemy świętować złote i srebrne jubileusze małżeńskie. Jeśli ktoś nie otrzymał zaproszenia, to proszę zgłosić się po Mszy św. do zakrystii.
11.    Na wymianę sieci elektrycznej w kościele w ostatnią niedzielę złożono do puszek 1854 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i kwestującym.
12.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Młyńskiej, z domów jednorodzinnych: Katarzynie Mazur, Marii i Joannie Piekło oraz Grzegorzowi Stańczykowi.    Sprzątający złożyli ofiarę 80 zł na kwiaty do kościoła. O posprzątanie kościoła w piątek od 18.30  prosimy parafian z całego bloku, ul. Młyńska 18.
1.    Towarzystwo Miłośników Muzyki i Śpiewu zaprasza na koncert: „Niepołomicka Gala”- znane arie, pieśni i piosenki, który odbędzie się w następną niedzielę 2 czerwca o godz. 17.00 w Sali Akustycznej Zamku.
2.    Wyjazd do Częstochowy w sobotę 15 czerwca o 7.15 sprzed plebanii. Koszt 40 zł. Zapisy u p. Marii Kania.
3.    Prosimy o uszanowanie kościoła jako miejsca świętego poprzez odpowiedni strój, nie przychodzimy w krótkich spodniach, koszulkach odsłaniających plecy i ramiona. Przypominamy, że miejscem świętym jest teren wokół kościoła i teren cmentarza niepołomickiego. W takich miejscach świętych nie jemy lodów i kanapek, nie pijemy napojów i nie jeździmy na rowerze. Dziękujemy za dostosowanie się do próśb.