6 niedziela zwykła – 17. lutego 2019 r.

1.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.45. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
2.    W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 17.45. Klasy VIII ze SP zapraszamy
w środę na godz. 18.00 do sali dawnego kina na kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
3.    W piątek święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. Z racji 22-go dnia miesiąca nowenna
do śś. Męczenników z Góry Ararat po Mszach św. o 7.00 i 18.00.
4.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Płaszowskiej – od. nr 22 do nr 32  oraz z bloków Emerytów Leśnych oraz z małych bloków nr 17 i 19: Dorocie i Karolowi Piotrowskim, Konradowi Łukasikowi, Agacie Łukasik  oraz kandydatom do bierzmowania: Jakubowi Szornelowi, Grzegorzowi Rojowiczowi, Janowi Augustynkowi, Janowi Tynor, Łukaszowi Florczykiewiczowi, Gabrieli Strojek, Zuzannie Bąk, Patrycji Futyma.
Sprzątanie wsparli ofiarą: Anna Magryś oraz Anna, Teresa i Ryszard Kwiecień.  Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę  160 zł na potrzeby kościoła. Bóg zapłać.
5.    O posprzątanie kościoła w piątek, 22 lutego od 18.30 prosimy parafian z ul. Płaszowskiej, bloków wojskowych nr 21, 23, 25, 27, 29.
1.    Fundacja Lepsze Niepołomice, Biblioteka Publiczna wraz Klubem Poszukiwaczy Historii zapraszają na wystawę „Skarb z Niepołomic” – świadectwa wczesnego osadnictwa w Muzeum na Zamku, w środę o 18.00.
2.    W przyszłą niedzielę, 24 lutego w Muzeum na Zamku „Niedziela z Antykiem” – oprowadzanie po wystawie skarbów starożytności oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na afiszach.
3.    Fundacja Lepsze Niepołomice prowadzi na Rynku dziś (w niedzielę) od 9.00 do 18.00  zbiórkę karmy, koców i ręczników dla przytuliska dla zwierząt w Łętkowicach
k. Proszowic,.
4.    Dzisiaj kwesta na potrzeby remontu instalacji elektrycznej naszego kościoła. Bóg zapłać ofiarodawcom.