7 Niedziela Wielkanocna – 2. czerwca 2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1.    Nabożeństwo czerwcowe codziennie w kościele o 18.30.
2.    W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 18.00. Nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i o 17.45. Różaniec w intencji Ojczyzny o 17.00.
3.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
Zapraszamy klasy 8-me na spotkanie po bierzmowaniu w sali kina o 18.00.
4.    W czwartek Godzina Święta o 17.00. Okazja do spowiedzi św. od 6.30 i od 17.00.
5.    W czwartek o 19.00 Mszę św. o uzdrowienie będzie celebrował ks. Jan Reczek.
6.    W piątek wspomnienie błogosławionych męczenników z Peru –  o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka. Spowiedź z racji pierwszego piątku od 6.30 i od 15.30. Dodatkowa Msza św. o 16.30 dla dzieci ze SP i ich rodziców. Szczególnie do spowiedzi i do udziału we Mszy św. zapraszamy dzieci z klas III.
7.    W sobotę wspomnienie św. Jadwigi, królowej. W sobotę czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.
•    od 19.15 – 20.00 – czuwanie młodzieży – prowadzi oaza
•     20.00 – 20.20 – nauczanie o Duchu Świętym
•     20.20 – 20. 50 – Adoracja w ciszy
•     20.50 – 22.00 – Uwielbienie i modlitwa o wylanie Ducha Świętego – Wspólnota Ararat
•     22.30 – Msza święta
8.    W przyszłą niedzielę w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, na Mszy św. o 11.30 w naszej Parafii będziemy świętować złote i srebrne jubileusze małżeńskie. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 13.00 będziemy świętować jubileusz 25-lecia działalności Rodziny Kolpinga w Niepołomicach.
9.    W przyszłą niedzielę zbiórka na wymianę sieci elektrycznej w kościele.
10.     Dziękujemy panom: Tadeuszowi Kokoszce, Kazimierzowi Front, Marcinowi Szewczyk za  podwiezienie księży z Komunią św.  do chorych. Bóg zapłać szafarzom, którzy zanoszą
w I-szą niedzielę miesiąca Komunię św. do tych chorych, którzy sobie tego życzą.
11.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z bloku, ul. Młyńska 18: Jadwidze Siwek, Annie Musz, Beacie Znaj, Krystianowi i Izabeli Kokoszkom. Sprzątanie wsparli ofiarą: Kazimiera Dybczak, Zofia Turecka, Dariusz Zaleśny, Marta Borkowska, Joanna Smaza, Barbara Siwek, Małgorzata Kampe, Justyna Walas. Sprzątający i wspierający  złożyli ofiarę 240 zł na remont instalacji elektrycznej w kościele. O posprzątanie kościoła w piątek, 7 czerwca od 18.50  prosimy parafian z ul. Wielickiej, od n-ru 2, od Pani Sokołowskiej do n-ru 17, do pp. Suchanów.
1.    Towarzystwo Miłośników Muzyki i Śpiewu zaprasza na koncert: „Niepołomicka Gala”- który odbędzie się dzisiaj ( w niedzielę) o godz. 17.00 w Sali Akustycznej Zamku.
2.    Wyjazd do Częstochowy w sobotę 15 czerwca o 7.15 sprzed plebanii. Koszt 40 zł. Zapisy u p. Marii Kania.
3.    Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz wielicka biblioteka zapraszają mieszkańców na dziewiąte Wielickie Dyktando, które odbędzie się 15 czerwca br. Do wygrania cenne nagrody. Zgłoszenia do konkursu do 10 czerwca w bibliotekach na terenie gminy. Szczegóły  w wielickiej bibliotece.
4.    Prosimy o uszanowanie kościoła jako miejsca świętego poprzez odpowiedni strój i odpowiednie zachowanie.
5.    Dzieci  prosimy przed ołtarz, gdzie zostaną pobłogosławione z racji Dnia Dziecka.