Przygotowanie dp bierzmowania klas 6-tych, 7-mych i 8-mych

Bierzmowanie

Przygotowanie do Bierzmowania

Przypominamy, że klasy VI-te i VII-me uczestniczą w roratach, przynajmniej cztery razy. Obecność potwierdzamy w indeksie.  Czuwajcie Kochani!

Niech św. Jan Chrzciciel ma Was w swej opiece.

Ks. Proboszcz

We wigilię I niedzieli Adwentu 2019

Przygotowanie do bierzmowania:
a.    Klasy szóste otrzymają indeksy do bierzmowania od katechetów a po feriach zimowych będą miały 10 spotkań. Kandydaci klas VII zobowiązani są do udziału w przynajmniej 4 nabożeństwach różańcowych i do comiesięcznej spowiedzi i pracy nad swoim charakterem.
b.    Klasy siódme zapraszamy na spotkania przed bierzmowaniem o godz. 18.45 do Domu św. Karola. Nastąpi wtedy przekazanie indeksów i ustalenie grup i terminów spotkań. W poniedziałek 7 października 2019 r. o 18.45 zapraszamy klasę 7 A ze SP nr 2 przy ul. 3 Maja.
c.    Klasy 8-me zapraszamy co środę na 18.00 do sali kina na kurs Alpha dla młodzieży. Warunkiem udziału świadectwo ukończenia przygotowania w kl. 7-mej. Kandydaci z klasy VIII zobowiązani są do udziału w przynajmniej 4 nabożeństwach różańcowych i do comiesięcznej spowiedzi i pracy nad swoim charakterem.

Kl. 8-me zapraszamy dopiero w następnym tygodniu, w środę 20 listopada o 18.00 na zakończenie  Kursu Alpha. Następne 3 spotkania w środy: (27 listopada, 4 i 11 grudnia) o 18.00 będą poświęcone bezpośredniemu przygotowaniu do bierzmowania. Uroczystość bierzmowania w czwartek, 12 grudnia br. o 18.00.

Czy oddałeś już metrykę chrztu? Kto jest Twoim świadkiem do bierzmowania? Czy Podałeś jego imię i nazwisko ks. Jakubowi? Czy oddałeś zaświadczenie z Parafii zamieszkania świadka, że został dopuszcozny do tej zaszczytnej funkcji? Termin spowiedzi przed bierzmowaniem będzie jeszcze podany.

Módl się codziennie do Ducha Świętego!!!
d.    Osoby, które w klasie VII-mej nie uczęszczały na formację przed bierzmowaniem zachęcamy do powtórzenia roku. Prosimy o konakt z ks. Pawłem. Po nadrobieniu roku formacji osoby te przygotują się do bierzmowania w klasie I średniej, w grudniu, w roku 2020.

Szczęść Boże!

ks. Stanisław, proboszcz