Grupa dodatkowa klas VIII – spotkania przed bierzmowaniem

Duch Święty

Uczniowie z klas ósmych, którzy nie uczestniczą w Kursie Alpha i przygotowują się do bierzmowania przyjdą w piątek, 16-ego października na różaniec o 17.30 a w piątek 23 października na różaniec  o 17.30 i na krótkie spotkanie na plebanii o 18.00. Proszę zabrać indeksy i maseczki. Proszę przypomnieć sobie Wyznanie Wiary i 10 Bożych przykazań.

Z pozdrowieniami. Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz

1. Chcę iść do bierzmowania dlatego:

  • przygotowuję „lądowisko” dla Ducha Świętego
  • „lądowiskiem” jest moje serce
  • przygotowanie „lądowiska” dokonuje się przez sakrament pokuty
  • Komunia św. systematycznie przyjmowana umacnia i konserwuje moje serce – „lądowisko”

Na 9 października umiemy „Wierze w Boga – to krótsze, nazywamy je Symbolem Apostolskim