Informacje o cmentarzu

rota

1.     Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
2.    Każdy grób na cmentarzu powinien posiadać opiekuna. Opiekun otrzymuje dokument rezerwacji miejsca na cmentarzu wystawiony przez Parafię Niepołomice Rynek.
3.    Groby, którymi nikt się nie opiekuje i nie jest oficjalnie zgłoszony opiekun lub wygasła rezerwacja, będą przekopywane ze względu na brak miejsca na cmentarzu.
4.    Jakiekolwiek remonty nagrobka można wykonywać tylko w przypadku, gdy miejsce jest zarezerwowane co najmniej na 20 lat do przodu.
5.    Prosimy o ograniczenie o połowę ilość palonych zniczy na danym nagrobku. Wypalone plastikowe wkłady prosimy zabrać do domu. W przypadku, gdy nie ograniczymy ilości śmieci, Parafia będzie zmuszona od 1.01.2021 poprosić o większe ofiary na utrzymanie cmentarza.

6. Informacje o grobach w godzinach kancelarii: od poniedziałku do soboty włącznie od 8.00 d0 9.00 i w czwartki od 17.00 do 19.00.