Intencje mszalne w okresie od 1 do 8 listopada 2020 r.

Trójca

niedziela 1 listopada 2020
07:00    +Mieczysław Władysława Perdek
08:30    +Benedykt Ziobro 18 r. śmierci
10:00    +Elżbieta Franas 2 r. śmierci
11:30    + Maria Goczał gr.
13:00    + Dorota Rylko i zmarli z rodziny Witków i Koźbiałów
14:30    Za parafian
16:30    +Stanisław Ślusarczyk od żony Elżbiety i córki Teresy
18:00    +Kazimiera Kot

poniedziałek 2 listopada 2020
06:30    +Marian Ponikiewicz od Barbary i Romana Ptaków
06:30    + Maria Goczał gr.
07:00    +Tadeusz Bulka gr
07:00    +Józef Wiaderny od syna Wojciecha z rodziną
16:30    +Ryszard Znaj od syna Macieja
18:00    Zmarłe członkinie Róży św. Anny

wtorek 3 listopada 2020
06:30    + Maria Goczał gr.
06:30    +Józef Wiaderny od syna Artura z rodziną
07:00    +Marian Ponikiewicz od Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni
18:00    +Tadeusz Bulka gr

środa 4 listopada 2020
06:30    + Maria Goczał gr.
06:30    +Józef Wiaderny od szwagierki Marii z rodziną z Łapczycy
07:00    +Tadeusz Bulka gr
18:00    W int. próśb i podziękowań do MBNP

czwartek 5 listopada 2020
06:30    + Maria Goczał gr.
06:30    +Genowefa Trzos od sąsiadów
07:00    +Józef Wiaderny od chrześnicy Iwony z rodziną z Niepołomic
07:00    Zmarli z rodziny Góra
07:00    +Stanisław Józefa /ona/ Skocz
18:00    +Tadeusz Bulka gr

piątek 6 listopada 2020
06:30    + Maria Goczał gr.
06:30    +Józef Wiaderny od Haliny Famielec ze Stanisławic
07:00    +Piotr Mazur w r. śm.
16:30    +Marian Ponikiewicz od syna Artka z żoną i synem Mateuszem
18:00    +Tadeusz Bulka gr

sobota 7 listopada 2020
06:30    + Maria Goczał gr.
06:30    +Tadeusz Bulka gr
07:00    +Franciszka Stefan Stuglik
07:00    +Józef Wiaderny od Bernadety i Bogdana Janik z rodziną ze Stanisławic
07:00    +Marta Wolska w 5 r. śm.
18:00    +Andrzej Kolasa, Zofia Henryk Leszczyńscy

niedziela 8 listopada 2020
07:00    +Jan Stanisława i syn Stanisław Marczak
08:30    + Maria Goczał gr.
08:30    +Józef Piekło
10:00    Zmarli nauczyciele z LO
11:30    Za parafian
11:30    O zdrowie i Boże błog. dla Stasia w 1-sze urodziny
13:00    +Albina /ona/ Augustyn w r. śm.
16:30    +Józef Magryś
18:00    +Tadeusz Bulka gr