Intencje mszalne w okresie od 10 do 17 marca 2019

Trójca

niedziela 10 marca 2019
07:00    +Franciszka /ona/ Józef Kieres
08:30    W int. sprzątających kościół i wspierających oraz ich rodzin z ul. Batorego od 14a-25 i ul. Na Grobli
10:00    O Boże błog. potrzebne łaski opiekę MB dla Gabrysi w 24 urodziny
11:30    Za parafian
11:30    Za zmarłych z rodziny Bernasiów i Leszczyńskich
13:00    +Tadeusz Grodowski w 8 r. śm. od żony z dziećmi
16:30    +Iwona Kluzik od przyjaciół córki z ul. Cystersów
18:00    +Józef Franczyk od wnuka Michała z żoną i synkiem

poniedziałek 11 marca 2019
06:30    +Anna Pieczonka od siostry zakonnej Elżbiety
06:30    O Boże błog. dla Grzegorza
07:00    +Maria Ziobro od Edwarda z rodziną
07:00    +Barbara Sądel od Stowarzyszenia Kolpinga
18:00    +Józef Franczyk od córki Iwony z mężem i córką
18:00    O zdrowie i błog. Boże dla Krystyny Augustyńskiej z okazji imienin od scholi Exodus

wtorek 12 marca 2019
06:30    +Maria Ziobro od Anny Bącal z rodziną
07:00    +Józef Franczyk ojciec Beatki od Michalskich Procyków i Tkoczów
07:00    +Stanisław Ptak
18:00    +Eleonora Kuklicz od Małgosi Górskiej

środa 13 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od Anny Komin z Zalesia
06:30    +Zofia Śledziowska od córki
07:00    +Maria Ziobro od Jana i Tadeusza Mucha z rodzinami
07:00    +Jarosław Rogala od koleżanek i kolegów z Lancz Baru
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Stanisław i Szczepan Pawelec; +Karolina Radwan i +Zbigniew Białogłowicz; +Janina Krystjan od Edyty i Dawida Karkoszka; +Janusz Nowakowski;

czwartek 14 marca 2019
06:30    +Andrzej Toroń od Zarządu MKS Puszcza
06:30    +Maria Ziobro od rodziny Superson
07:00    +Anna Pieczonka od rodziny Dąbrosiów z ul. Myśliwskiej
07:00    +Jarosław Rogala od rodziny Batków i Wajdów
18:00    +Józef Franczyk od córki Beaty z mężem i córkami

piątek 15 marca 2019
06:30    +Eleonora Kuklicz od Marty i Michała Nogalskich z córkami Marysią i Zosią
06:30    +Jarosław Rogala od koleżanek i kolegów z pracy z Krakowa
07:00    +Józef Franczyk od Pawła Komin z Zalesia
07:00    +Elżbieta Kowanetz 14 r. śm. i Kazimierz Kowanetz
18:00    +Zofia Henryk Leszczyńscy, Stanisława /ona/ Kasina

sobota 16 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od pracowników firmy Toop Wood
06:30    +Józef Burdek
07:00    +Eleonora Kuklicz od Małgorzaty i Łukasza Górskich z synem Antosiem
07:00    +Maria Marek Maciejczyk
18:00    +Stefania Gryglak od Ireny i Oli

niedziela 17 marca 2019
07:00    +Wojciech Tomasik 5 r. śm. od syna
08:30    +Józef Marszałek żona Emilia
10:00    +Ks. Józef Rzadkosz na imieniny
10:00    +Władysław Ptak 11 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Józef Urych syn Zbigniew na imieniny
16:30    +Józef Porąbka na imieniny
18:00    +Zofia Juszczyk mąż Józef od rodziny Rudków