Intencje mszalne w okresie od 13 do 20 października 2019

Trójca

niedziela 13 października 2019
07:00    +Tadeusz Bojak 2 r. śm.
08:30    +Stanisław Stanisława /ona/ Sokołowscy synowie Tadeusz i Edward
10:00    +Krzysztof Kopeć gr od rodziny Hebdów z Pozmachowic Górnych
10:00    +Kazimierz Motyka 8 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +gr Walenty Korabik – od żony z dziećmi
16:30    +Henryk Zofia Leszczyńscy Stanisława /ona/ Kasina
18:00    + Kazimierz Wróblewski – od pracowników Pharma C-Food

poniedziałek 14 października 2019
06:30    +Marek Radwański od Kędrów z Sanoka
06:30    +Władysława /ona/ Rogowska 1 r. śm. od syna z rodziną
07:00    +gr Walenty Korabik – od wnuka Maćka z rodziną
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od koleżanek i kolegów z rodzicami z klasy syna Wojtka
07:00    +Marian Sumara od szwagra Kazimierza
18:00    +Julian Podolecki od siostry Ireny i męża Romana

wtorek 15 października 2019
06:30    +Elżbieta Nowak od Antoniny Wszołek
06:30    +Krystyna Gąsłowska od koleżanek córki Joasi
07:00    +gr Walenty Korabik – od Doroty i Ryszarda Zielonków
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od Magdy i Roberta Szczyligar
07:00    +Danuta Malinowska
18:00    +Olga Walczak w 3 r. śm.

środa 16 października 2019
06:30    +Władysława /ona/ Rogowska 1 r. śm. od męża
06:30    +Beata Pietrucha od koleżanek i kolegów z Nadleśnictwa Niepołomice
07:00    +gr Walenty Korabik – od Skibów i Klimów
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od wychowawczyni ze SP
14:00    W int. uczniów kl. I, rodziców, Dyrekcji, nauczycieli i pracowników SP im. Tadeusza Kościuszki ul. Szkolna
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Agnieszka Krawczyk od rodziny Cichy i Wójciak z Sułkowa

czwartek 17 października 2019
06:30    +gr Walenty Korabik – od Małgorzaty i Krzysztofa Jurkowskich
06:30    +Stanisława /ona/ Sienczyło
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od rodziców, wychowawcy i uczniów kl. 3 b Gimnazjum Niepołomice
07:00    +Marek Radwański od Katarzyny Jarosz
07:00    +Elżbieta Nowak od sąsiadów z ul. Mokrej
18:00    +Bogdan Katarzyński od rodziny Podoleckich

piątek 18 października 2019
06:30    +gr Walenty Korabik – od Teresy i Sylwestra Pasiut z Brzeznej
06:30    +Marek Radwański od rodziny Imioło i Fiołek
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od druha KSM Roberta Czekirdy
07:00    +Marian Sumara od szwagierki Eli z rodziną
07:00    +Bronisława /ona/ Czermak od Izabeli, Justyny i Grzegorza z rodzinami
18:00    +Aniela Skimina w 30 r. śm. Władysław Skimina w 29 r. śm.

sobota 19 października 2019
06:30    +gr Walenty Korabik – od Józefy i Stanisława Jurkowskich z Podegrodzia
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od beaty, Anety i Józefa Gryglak
06:30    +Henryk Samek od Marty z rodziną
07:00    +Janina Kopczyńska od córki z rodziną
07:00    +Elżbieta Nowak od sąsiadów z ul . Mokrej
16:00    W int. Koła Łowieckiego Żubr w 75 r. powstania
18:00    W 50 r. ślubu dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Antoniego i Zofii Biernat

niedziela 20 października 2019
07:00    +Antonina, Julian i Tadeusz Polańscy
08:30    +Krzysztof Kopeć gr od kolegi Janusza z rodziną
08:30    +Anna i Leopold, Anna i Józef
10:00    +Ks. Józef Rzadkosz, +Ks. Andrzej Fidelus
11:30    Za parafian
13:00    +Janina Wendel 2 r. śm. od męża i córki z rodziną
16:30    + Kazimierz Wróblewski – od Katarzyny i Pawła Miro
18:00    +gr Walenty Korabik – od syna Kazimierza z rodziną