Intencje mszalne w okresie od 17 do 24 marca 2019

Trójca

17/03/2019    niedziela
07:00    +Wojciech Tomasik 5 r. śm. od syna
08:30    +Józef Marszałek żona Emilia
10:00    +Ks. Józef Rzadkosz na imieniny
10:00    +Władysław Ptak 11 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Józef Urych syn Zbigniew na imieniny
16:30    +Józef Porąbka na imieniny
18:00    +Zofia Juszczyk mąż Józef od rodziny Rudków

18/03/2019    poniedziałek
06:30    +Józef Grad żona Zofia
06:30    +Maria Ziobro od rodziny Niemców
07:00    +Józef Franczyk od żony na imieniny
07:00    +Jarosław Rogala od kuzynek Wiesławy i Julity
08:30    0 Boże błog. i świętość życia dla rodzin całego świata i naszej parafii od RRN
18:00    +Eleonora Kuklicz od Małgorzaty i Adama 0chońskich z dziećmi Anią i Kubusiem

19/03/2019    wtorek
06:30    +Józef Mika na imieniny
06:30    +ks. Józef Rzadkosz na imeniny
07:00    O Boże błog. i zdrowie dla Siostry Józefy na imieniny
07:00    +Józef Krupa, Józef brat Monika Krupa siostra Stefania i dziadek
08:30    0 zdrowie i Boże błog. dla Józefa
18:00    +Józef Tokarz, Julia Józef Kupiec
18:00    +Władysław Ptak 11 r. śm.

20/03/2019    środa
06:30    +Eleonora Kuklicz od Radosława i Weroniki Kubas
07:00    +Józef Franczyk od pracowników firmy Toop Wood
07:00    +Anna Motyka w 2 r. śm.
08:30    +Kazimierz na imieniny
10:00    +Elżbieta Baj od pracowników DPS Staniątki
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; o zdrowie dla doktora Bogdana Pilcha od pracowników Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach,  +Józef Koszałka; +Józefa Hantulska; +Stanisłąw Maria; +Zbigniew Nowak; +Roman Stopa od rodziny Budzyńskich

21/03/2019    czwartek
06:30    +Józef Franczyk od Sławomira Komin z Zalesia
06:30    +Irena Bojak w 20 r. śm.
07:00    +Maria Ziobro od Jolanty i Andrzeja Mucha
07:00    O Boże błog. dla Tomasza i jego rodziny
18:00    +Eleonora Kuklicz od kuzynki Wandy z rodziną

22/03/2019    piątek
06:30    +Andrzej Toroń od działaczy, kibiców i zawodzników MKS Puszcza
06:30    +Józef Franczyk od rodziny Postrożnych z Zalesia
07:00    +Anna Pieczonka od koleżanek ze studiów A. Ekonomicznej w Krakowie
07:00    +Genowefa Chwalik od sąsiadów Górków
18:00    +Jakub Bielecki od mieszkańców bloku ul. Mokra 14

23/03/2019    sobota
06:30    +Józef Franczyk od rodziny Grzegórzków
06:30    +Genowefa Chwalik od sąsiadów z ul. Modrzewiowej
07:00    +Anna Pieczonka od koleżanek z Liceum
07:00    Siostry Augustianki: 0 Boże błog. zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla siostry Józefy
08:30    +Kazimierz i Kazimiera na imieniny
11:30    +Anna mąż Jan
18:00    +Helena Ludwik Czernik

24/03/2019    niedziela
07:00    +Zofia Kazimierz Szewczyk córka Anna Jarosz
08:30    +Czesław Wojas od syna Piotra z żoną
10:00    +Stefania Gryglak od Ireny i Oli
10:00    +Janusz Orzechowski 7 r. śm. Kazimierz, Maria i Józef Orzechowscy
11:30    Za parafian
11:30    +Kazimierz Król tata ks. Krzysztofa od scholi z rodzicami i opiekunami
13:00    +Dziadkowie Wiktoria i Wojciech, +rodzice Zofia Tadeusz Lubera
16:30    +Bożena Andrzej Kraińscy, Janina Franciszek Jagła
18:00    +Stanisław Wojtusik 22 r. śm.