Intencje mszalne w okresie od 2 do 9 czerwca 2019

Trójca

 

 

niedziela 2 czerwca 2019

07:00

+Andrzej Bednarczyk od Teresy z rodziną

08:30

+Stanisław Raczyk

10:00

+Józef Fiema w r. śm.

11:30

Za parafian

13:00

+Tadeusz i Krzysztof Kwater

16:30

+Antonina Donatowicz w 3 r. śm.

18:00

+Irena Józef Borkowscy
 

poniedziałek 3 czerwca 2019

06:30

+Marian Barański w r. śm.

06:30

+Władysław Urbańczyk od dzieci i wnuków

07:00

+Roman Stopa od siostry z rodziną

07:00

+Leszek Gaweł od córki Ewy z rodziną

18:00

+Wacław Fiema w 10 r. śm.
 

wtorek 4 czerwca 2019

06:30

+Krystyna Rusin w 11 r. śm.

06:30

+Andrzej Leszczyński od rodzin Sukiennik, Gawlik i Mrożek

07:00

+Anna Brojacz od Róży św. Faustyny

18:00

+Eugeniusz Piepiora od dzieci
 

środa 5 czerwca 2019

06:30

+Aleksander Sit

06:30

+Teresa Kopytowska od cioci Elżbiety

07:00

+Maria Szybińska od córki Katarzyny z mężem

18:00

W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Agnieszka Krawczyk od Janiny Bażak z rodziną ze Skawicy

18:00

Nowennowa: +Teresa Wąs 12 r. śm. +Wiesław Wąs mąż na imieniny

18:00

Nowennowa: + Danuta Szczecińska – Od wychowanków i maturzystów rocznik 1976
 

czwartek 6 czerwca 2019

06:30

+Stanisława /ona/ i Gustaw Szulc

06:30

+Halina Rogala od syna Tomasza z rodziną

07:00

+Maria Krupa w 2 r. śm.

07:00

+Teresa Kopytowska od Renaty i Wiesława

18:00

+Eugeniusz Piepiora od wnuków

19:00

Msza św. o uzdrowienie
 

piątek 7 czerwca 2019

06:30

W 4 urodziny Zosi i w 6 urodziny Antosia o Boże błog. i opiekę MB

06:30

+Halina Rogala od synowej Renaty z dziećmi

07:00

+Maria Szybińska od wnuka Karola z rodziną

07:00

+Teresa Kopytowska od Ani i Szymona

16:30

+Kazimerz Król tata ks. Krzysztofa od scholi Exodus opiekunów i rodziców

18:00

+Władysław Turecki i +ojciec Władysław
 

sobota 8 czerwca 2019

06:30

+Roman Stopa od chrześnicy

06:30

+Teresa Kopytowska od Marii i Andrzeja Górskich

07:00

+Andrzej Leszczyński od Stowarzyszenia Osób Dotkniętych Chorobą Parkinsona

07:00

+Irena i Franciszek Szczebiot w r. śm.

18:00

+Wojciech Piekło w 11 r. śm.

22:30

Msza św.z udziałem Wspólnoty Ararat w Wigilię Zesłania Ducha Świętego
 

niedziela 9 czerwca 2019

07:00

+Bogdan Skruch w 15 r. śm.

08:30

+Antoni Dąbroś 17 r. śm. Eugeniusz Malinowski 14 r. śm.

10:00

+Krystyna Białkowska od sióstr

11:30

Parafialne jubileusze małżeńskie

13:00

+Tadeusz Mleko

13:00

Dziękczynna na 25-lecie Rodziny Kolpinga i o dlasze Boże błog.

16:30

O Boże błog. Dary Ducha Św. opiekę MB dla Jolanty i Andrzeja w 25 r. ślubu oraz Artura i Alberta na urodziny

18:00

+Maria Knapik 24 r. śm. Józefa /ona/ Knapik 19 r. śm.