Intencje mszalne w okresie od 2 do 9 września 2018

Trójca

niedziela 2 września 2018

07:00    +Piotrek
08:30    +Stefania Karcz od chrześnicy
10:00    0 Boże błog. i potrzebne łaski dla Janusza i Barbary i ich dzieci
11:30    Za parafian
11:30    Dziękczynna za 20 lat pracy Firmy p. Marcina z prośbą o dalsze błog. Boże
13:00    +Janina Wendel od chrześnicy z rodziną
16:30    +Aniela Gastoł od rodziny Klimów i Zielonków
18:00    +Maciej Soczyński w 4 r. śm.

poniedziałek 3 września 2018

06:30    +Artur Buratowski od rodziny Rusinów z Lipin
06:30    +Jerzy Turek od sąsiadów z Ułanów i Osiedlowej
07:00    +Joanna Grzegórzko od syna Jacka z rodziną08:00
08:00   + Jakub Bielecki
09:00    Klasy 5-8 SP i III gimnazjum
10:00    Klasy 0-4 SP
18:00    +Stefania Karcz od Marcina Pytki z rodziną

wtorek 4 września 2018

06:30    +Rozalia i Michał
06:30    +Jerzy Turek od sąsiadów z Ułanów i Osiedlowej
07:00    +Kazimiera Piotrowska
07:00    +Czesława /ona/ Gąsłowska od męża z córką Kamilą
18:00    +Stefania Karcz od Elżbiety i Zbigniewa Herman

środa 5 września 2018

06:30    +Adolf Wnęk od żony i córki Katarzyny
06:30    +Jerzy Turek od sąsiadów z Ułanów i Osiedlowej
07:00    +Joanna Grzegórzko od syna Jacka z rodziną
07:00    +Czesława /ona/ Gąsłowska od córki Moniki z rodziną
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy

czwartek 6 września 2018

06:30    +Władysław Ziobro od Jolanty i Andrzeja Mucha z rodziną
06:30    +Jerzy Turek od sąsiadów z Ułanów i Osiedlowej
07:00    +Adolf Wnęk od córki Doroty z rodziną
07:00    +Maria Józef Czop ich syn Roman i rodzice
18:00    +Stanisława Salawa mąż Józef w r. śm. ich dzieci i zięć

piątek 7 września 2018

06:30    +Wacław Czuraj od rodziny Czurajów
06:30    +Stanisław Galasa
07:00    +Władysław Ziobro od kolegi z pracy
16:30    +Teodora Ptak od syna Krzysztofa z żoną
18:00    +Robert Fugat od rodziny Taborów
18:00    O Boże błog. i opiekę MB dla s. Marty i ks. Pawła na imieniny od scholi, rodziców i opiekunów

sobota 8 września 2018

06:30    +Roman Frytek w 6 r. śm.
06:30    +Józef Serafin od syna synowej i wnuczek
07:00    +Stefania Karcz od Grzegorza Pytki z rodziną
07:00    +Janina Kotaba od córki Pauliny z rodziną
18:00    +Stanisław Koza od synów z rodzinami

niedziela 9 września 2018

07:00    +Józefa /ona/ Emil i Stanisław Zielonka
08:30    +Eugeniusz Malinowski na imieniny
10:00    +Ryszard Sendorek w 8 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Maria Janeczek, Dorota Kępa
13:00    +Maria Łazarek, Maria Barut, Maria Bednarz i za zmarłych z rodziny Barutów
16:30    +Anastazja Zielonka w 2 r. śm.
18:00    +Krystyna Leszek Żuchowscy