Intencje mszalne w okresie od 21 do 28 października 2018

Trójca

niedziela 21 października 2018

07:00    +Tadeusz Bojak w 1 r. śm.
08:30    +Andrzej Kowalczyk od Eugeniusza Błocho
10:00    + Elżbieta Migas gr.
10:00    +Janina Wendel w 1 r. śm. od męża z rodziną
11:30    Za parafian
13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Doroty i Ryszarda Zielonka w 25 r. ślubu
13:00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Sylwi i Artura Kołodziej w 10 r. ślubu od rodziców
16:30    O Boże błogosławięństwo dla sprzątających kościół i wspierających i ich rodzin
z ul. Partyzantów od nr 12 do 26
18:00    +Stanisław Szewczyk
poniedziałek 22 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od siostry Marii z mężem
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Józef Mika od Dyrekcji i Nauczycieli Zespołu Szkół JP II w Niepołomicach
18:00    +Krystyna Tokarz syn Jan
wtorek 23 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    O Boże błog. i zdrowie dla Urszuli
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
18:00    +Jerzy Tokarz od sąsiadów z ul. Ułanów i Osiedlowej

środa 24 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od chrześnicy Doroty z rodziną
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Janina Siwek od rodziny Szostaków i Łyduchów z Gdowa
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Marcin Wnorowski od rodziny Kowal z Wieliczki

czwartek 25 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od siostrzenicy Elżbiety
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Tadeusz Niedospał od koleżanek i kolegów z Farma CF córki Jadzi
18:00    +Jerzy Tokarz od sąsiadów z ul. Ułanów i Osiedlowej

piątek 26 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    O Boże błog. opiekę MB i patronki dla Teresy
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Stanisława /ona/ Niedziałek od siostrzenicy Iwony
18:00    +Jan Gąsłowski 4 r. śm. córka Janina 2 r. śm.

sobota 27 października 2018

06:30    + Elżbieta Migas gr.
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Józef Mika od rodziny Bobowskich
07:00    Siostry Augustianki: Za znarłe nasze siostry i zmarłych z naszych rodzin
10:00    Msza św. myśliwska św. Hubert
18:00    +Tadeusz i Ziemowit Biernat na imieniny i w 30 i 60 r. śm.
niedziela 28 października 2018

07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
08:30    + Elżbieta Migas gr.
08:30    +Maria Nowak w 19 r. śm.
10:00    W 2 r. ślubu Jolanty i Amadeusza dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
10:00    W 10 r. ślubu Moniki i Wojciecha Gryz dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
11:30    Za parafian
13:00    +Robert Fugat od rodziny Kusiów
16:30    +Antoni Zielonka na urodziny18:00    +Józef Porąbka w r. śm.