Intencje mszalne w okresie od 24 do 31 marca 2019

Trójca

 Intencje mszalne w okresie od 24 do 31 marca 2019


niedziela 24 marca 2019
07:00    +Zofia Kazimierz Szewczyk córka Anna Jarosz
08:30    +Czesław Wojas od syna Piotra z żoną
10:00    +Stefania Gryglak od Ireny i Oli
10:00    +Janusz Orzechowski 7 r. śm. Kazimierz, Maria i Józef Orzechowscy
10:00    O zdrowie i Boże błog. dla Maciusia i jego rodziców
11:30    Za parafian
11:30    +Kazimierz Król tata ks. Krzysztofa od scholi z rodzicami i opiekunami
13:00    +Dziadkowie Wiktoria i Wojciech, +rodzice Zofia Tadeusz Lubera
16:30    +Bożena Andrzej Kraińscy, Janina Franciszek Jagła
18:00    +Stanisław Wojtusik 22 r. śm.

poniedziałek 25 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od rodziny Klagów
06:30    +Genowefa Chwalik od brata Józefa
07:00    +Józef Trzos 5 r. śm.
07:00    +Jarosław Rogala od wuja Józefa Gaweł z rodziną
18:00    O Boże błog. i zdrowie dla Siostry Anuncjaty na imieniny

wtorek 26 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od załogi firmy Iwterpol
06:30    +Robert Fugat na urodziny od żony i dzieci
07:00    +Stefan Trawiński od Agaty i Tomasza Królik
07:00    +Maria Biernat zd. Stopa
18:00    O Boże błog. i potrzebne łaski dla Lidii na imieniny

środa 27 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od pracowników firmy Toop Wood
07:00    +Józef Serafin od kolegów z ławy szkolnej
07:00    +Jarosław Rogala od Leszka Szczyligar z rodziną
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Roman Stopa od rodziny Ślęczek; +Agnieszka Krawczyk od wychowawcy, koleżanek i kolegów z Pierwszego LO w Bochni

czwartek 28 marca 2019
06:30    +Stefan Trawiński od rodziny Mikoszów
06:30    +Genowefa Chwalik od męża
07:00    +Józef Serafin od bliskich przyjaciół
07:00    +Jarosław Rogala od Sylwii i Rafała Jarząbek
18:00    +Monika, Józef i Zdzisław Zawisza

piątek 29 marca 2019
06:30    +Jarosław Rogala od wychowawcy i kolegów Kamila z klasy
06:30    +Józef Franczyk od pracowników firmy Toop Wood
07:00    +Stefan Trawiński od Kariny i Krzysztofa Kapera
07:00    +Kazimierz Nazimek od kuzynki Krystyny
18:00    +Janina Pieprzyca w 10 r. śm.

sobota 30 marca 2019
06:30    +Józef Serafin od rodziny Korabików
06:30    +Bogusława /ona/ Marcinczyk od rodziny Polańskich
07:00    +Karol Klimas w r. śm.
07:00    +Jarosław Rogala od koleżanek i kolegów ze starej klasy Kamila
18:00    +Maria Kazimierz Wróbel

niedziela 31 marca 2019
07:00    +Jakub Bielecki od rodziców i siostry
08:30    +Anna Pieczonka od koleżanek i kolegów z GS Niepołomice
10:00    +Czesław Wojas od Pawła Mleko z rodziną
10:00    +Janina Baklarz
11:30    Za parafian
13:00    +Józef Heliasz w 10 r. śm.
16:30    +Olga Jan Walczak
18:00    +Józef Serafin od córki Agnieszki