Intencje mszalne w okresie od 25 listopada 2018 do 2 grudnia 2018

Trójca

niedziela 25 listopada 2018
07:00    +Anna i Jerzy
08:30    +Adolf Wnęk od rodziny Szcześniaków ze Szczecina
10:00    +Jerzy Bogdanowicz 2 r. śm.
10:00    0 Boże błog. dla Aleksandry w 5 urodziny i 9 r. ślubu rodziców
11:30    Za parafian
13:00    +Robert Fugat od rodziny Urbanów
16:30    +Ewa Gąsłowska 16 r. śm.
18:00    +Janina Ptak od absolwentów rocznika 1967

poniedziałek 26 listopada 2018
06:30    +Maria Bolik od koleżanek z klasy z liceum
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od wnuka Damiana z Małgorzatą
07:00    +Czesława /ona/ Gąsłowska od Piotra i Anny Gąsłowskich z Małej Wsi
07:00    +Stefania Gryglak od Małgorzaty Gryglak
18:00    +Teodora /ona/ Ptak od wnuczek Agnieszki i Renaty

wtorek 27 listopada 2018
06:30    +Maria Kozak córka Aniela
06:30    +Stefania Gryglak od rodziny Zięba i Kopeć
07:00    +Maria Bolik od Krystyny Bednarczyk z rodziną
07:00    Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00    +Robert Fugat od rodziny Wójsów i Pawełków z Kobyla

środa 28 listopada 2018
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od rodziny Imiołków
06:30    +Maria Bolik od Marii Wolnej z rodziną
07:00    +Stanisław Nagięć w r. śm.
07:00    O zdrowie i Boże błog. dla Piotra i Michała
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Krystyna Gulis od mieszkańców bloku przy ul. Młyńskiej

czwartek 29 listopada 2018
06:30    +Maria Bolik od Różeńskiej żony chrzestnego
06:30    +Iwona Kluzik od koleżanek i kolegów MGOPS Niepołomice
07:00    +Adolf Wnęk od kuzynek z rodzinami z Woli Batorskiej
07:00    +Stanisława /ona/ Niedziałek od siostrzenicy Bożeny z rodziną
18:00    +Teodora /ona/ Ptak od wnuczek Justyny i Pauliny

piątek 30 listopada 2018
06:30    +Maria Bolik od Danuty i Ryszrda Palonek z rodziną
06:30    +Władysława /ona/ Rogowska od wnuczki z mężem i prawnuczki
07:00    +Czesława /ona/ Gąsłowska od cioci Janiny Balickiej
07:00    +Maria Jezierska od rodziny Pieczonków
18:00    +Robert Fugat od służby kościelnej

sobota 1 grudnia 2018
06:30    +Adolf Wnęk od sąsiadów z Zabierzowa Bocheńskiego
06:30    +Władysława /ona/ Rogowska od brata z rodziną
07:00    +Maria Augustyn z d. Szybińska gr.
07:00    +Janina Daniec 1 r. śm.
18:00    +Czesław Niedbała w 1 r. śm.

niedziela 2 grudnia 2018
07:00    +Bogdan Karliński
08:30    +Mieczysław Kozub 55 r. śm. i jego rodzice
10:00    +Robert Fugat od kolegów syna Jakuba
10:00    +Tadeusz Niedospał od żony
11:30    Za parafian
13:00    +Maria Augustyn z d. Szybińska gr.
16:30    +Danuta Bojak od córki z rodziną
18:00    +Janina Ptak od uczniów rocznika 1972