Intencje mszalne w okresie od 26 czerwca 2022 do 3 lipca 2022 r.

Trójca

niedziela 26 czerwca 2022

07:00    +Jerzy Sitko 2 r. śm. żona Janina od syna i synowej
08:30    +Władysław i Władysława Szewczyk na imieniny
10:00    +Kazimierz Bochenek w r. śm.
10:00    W int. Miasta i Gminy Niepołomice
11:30    Za parafian
13:00    +Józef Teodora /ona/ Ptak
16:30    +Maria Alojzy Raczek
18:00    +Władysław Ptak rodzice i teściowie

poniedziałek 27 czerwca 2022

06:30    +Władysława /ona/ Nagieć
06:30    +Zbigniew Skóra od Krystyny Morajka
07:00    +Maria Goczał syn Bartłomiej i zmarli z rodziny
07:00    O pomyślny przebieg operacji i zdrowie dla Eweliny.
18:00    +Andrzej Kowalik

wtorek 28 czerwca 2022

06:30    +Zbigniew Skóra od Łukasza Morajka
07:00    +Zofia
07:00    +Piotr Tokarz od dzieci z rodzinami
18:00    + Józef Mazgaj od bratanicy Izabeli z mężem

środa 29 czerwca 2022

06:30    +Zygmunt Alicja Karaś
07:00    +Elżbieta Góra od kuzynki Haliny
08:30    + Maria Jagieła od Małgorzaty i Andrzeja Waligóra
16:30    +Paweł Gapis
18:00    W int. próśb i podziękowań do MBNP: + Zofia Sieradzka Bieniewska od Janiny Wójtowicz

czwartek 30 czerwca 2022

06:30    +Zbigniew Skóra od Tomasza Morajka z rodziną
06:30    + Beata Urbańczyk od kuzynostwa
07:00    +Elżbieta Góra od chrześnicy Beaty z rodziną
07:00    +Piotr Tokarz od dzieci z rodzinami
18:00    +Aleksander Tomera w 30 r. śm.

piątek 1 lipca 2022

06:30    +Zbigniew Skóra od Joanny Rychlickiej z rodziną
07:00    + Leszek Kuklicz od Elżbiety i Andrzeja
07:00    +Piotr Tokarz od dzieci z rodzinami
16:30    + Beata Urbańczyk od kuzynostwa
18:00    + Józef Mazgaj od bratanicy Angeliki z mężem

sobota 2 lipca 2022

06:30    + Leszek Kuklicz od siostry Władysławy
06:30    + Beata Urbańczyk od kuzynostwa
07:00    Wynagradzająca Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata od Róży św. Anny
07:00    + Robert Duchnowski
18:00    +Helena Kamińska 12 r. śm. Antoni Kamiński 19 r. śm.

niedziela 3 lipca 2022

07:00    +Janina Jan Dąbroś syn Jan
08:30    +Wanda Szybińska od córki z synem
10:00    ++Z rodziny Szromów oraz Józefa /ona/ Ryszard Kokoszka
11:30    Za parafian
13:00    +Anna Urych, Józef Urych w r. śm.
16:30    +Iwona Kluzik w 4 r. śm.
18:00    +Mieczysław Komajda