Intencje mszalne w okresie od 26 maja do 2 czerwca 2019

Trójca

niedziela 26 maja 2019
07:00    O zdrowie i Boże błog. dla Pauliny na imieniny
08:30    +Anna Dąbroś w 13 r. śm. i na Dzień Matki
10:00    W int. Miasta i Gminy Niepołomice
11:30    Za parafian
13:00    +Zofia Siwek w 2 r. śm.
16:30    +Jakub Bielecki od rodziny Trzosów
18:00    +Majeczka Hes gr. od koleżanek z farmacji /z Wrocławia/

poniedziałek 27 maja 2019
06:30    +Ryszard Suchan od sióstr
06:30    +Władysław Urbańczyk od teściowej
07:00    +Janina Wimmer od sąsiadów
07:00    +Leszek Gaweł od żony Krystyny
18:00    +Majeczka Hes gr. od Centrum Stomatologii Wichlińscy w Krakowie i Gorlicach

wtorek 28 maja 2019
06:30    +Stanisław Grondowski od Gosi z rodziną
06:30    +Władysław Urbańczyk od szwagierki Eli z mężem
07:00    +Ryszard Suchan od nauczycieli i pracowników SP w Niepołomicach
18:00    +Majeczka Hes gr. od Marty Mach i Magdaleny Imbor z rodzinami

środa 29 maja 2019
06:30    +Ryszard Suchan od sąsiadów
06:30    +Teresa Kopytowska od sąsiadów z małych bloków
07:00    +Majeczka Hes gr. od Marty Mach i Magdaleny Imbor z rodzinami
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Agnieszka Krawczyk od rodziny Chowaniec i Bizoń z Białki
18:00    Nowennowa: +Władysław Tokarz oraz żony Edwarda i Józefa; +Tadeusz Urbańczyk r. śm. i jego +rodzice

czwartek 30 maja 2019
06:30    +Janina Wimmer od rodziny Kudelskich
06:30    +Teresa Kopytowska od sąsiadów z małych bloków
07:00    +Anna Brojacz od córki z mężem i wnuczką
07:00    +Leszek Gaweł od córki Anetki z rodziną
18:00    +Majeczka Hes zak. greg. od uczestników pogrzebu

piątek 31 maja 2019
06:30    +Roman Stopa od siostry z rodziną
06:30    +Władysław Urbańczyk od szwagierki Lucyny z mężem
07:00    +Leopold Janeczko od właścicieli i pracowników „Mrówki”
07:00    +Leszek Gaweł od koleżanek z pracy
18:00    +Władysław i Emilia Pacyga

sobota 1 czerwca 2019
06:30    +Stanisław Grondowski od Beaty z mamą
06:30    +Władysław Urbańczyk od żony
07:00    +Franciszka /ona/ Szczytowska
07:00    +Mieczysław Wojas w 11 r. śm.
18:00    +Jakub Bielecki od Wojtka z rodziną

niedziela 2 czerwca 2019
07:00    +Andrzej Bednarczyk od Teresy z rodziną
08:30    +Stanisław Raczyk
10:00    +Józef Fiema w r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Tadeusz i Krzysztof Kwater
16:30    +Antonina Donatowicz w 3 r. śm.
18:00    +Irena Józef Borkowscy