Intencje mszalne w okresie od 28 października 2018 do 4 listopada 2018

Trójca

niedziela 28 października 2018

07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
08:30    + Elżbieta Migas gr.
08:30    +Maria Nowak w 19 r. śm.
10:00    W 2 r. ślubu Jolanty i Amadeusza dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
10:00    W 10 r. ślubu Moniki i Wojciecha Gryz dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
11:30    Za parafian
13:00    +Robert Fugat od rodziny Kusiów
16:30    +Antoni Zielonka na urodziny
18:00    +Józef Porąbka w r. śm.

poniedziałek 29 października 2018
06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od siostrzenicy Oli z rodziną
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Józef Mika od Dyrekcji i pracowników CKZiU Niepołomice
18:00    +Janina Piotr Ślusarczyk

wtorek 30 października 2018
06:30    + Elżbieta Migas gr.
06:30    +Tadeusz Niedospał od rodziny Śnieżków
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
18:00    +Anna Żelezińska od członkiń Róży św. Józefa

środa 31 października 2018
06:30    +Antoni Krupski żona Maria syn Stanisław zięć Janusz
06:30    Zmarli z rodziny Marcińczyków
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Stanisław Rams w 3 r. śm.
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Andrzej Bednarczyk od syna z rodziną

czwartek 1 listopada 2018
07:00    +Mieczysław Perdek żona Władysława
08:30    +Benedykt Ziobro w 16 r. śm.
10:00    Zmarli z rodziny Dziejów i Ząbków
11:30    +Robert Fugat od rodziny Marszałków z Kobyla
13:00    +Czesława /ona/ Pacyga, Maria Władysław Ptak, Bożena Partyka
14:30    Za parafian
18:00    +Dorota Rylko od dzieci, rodziców i siostry

piątek 2 listopada 2018
06:30    +Teodora /ona/ Ptak od rodziny Górów
07:00    +Dorota Rylko od dzieci, rodziców i siostry
07:00    +Józef Mika od dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół JP II w Niepołomicach
16:30    +Kazimiera Kot
18:00    +Robert Fugat od Bogumiły Brzeskiej

sobota 3 listopada 2018
06:30    Dziękczynna za dar życia +Maji Hes od pracowników Przedszkola Samorządowego nr 1 z Niepołomic
06:30    +Franciszek Jakuczek żona Matylda córka Emilia syn Józef
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Janina Siwek od brata Władysława z rodziną
18:00    +Maciej Soczyński od żony i córki

niedziela 4 listopada 2018

07:00    +Karol Klimas na imieniny
08:30    +Józef Paluch 11 r. śm., Teodozja Jan Paluch, Piotr Aleksandra /ona/ Wolińscy
10:00    +Andrzej Kolasa, Zofia Henryk Leszczyńscy
11:30    Suma odpustowa
13:00    +Józef Magryś w 20 r. śm.
16:30    +Adolf Wnęk od brata z rodziną
18:00    +Albina Augustyn /nazwisko/ w 15 r. śm.