Intencje mszalne w okresie od 29 września 2019 do 6 października 2019

Trójca

niedziela 29 września 2019
07:00    +Stanisław Zielonka 15 r. śm. od rodzeństwa
08:30    +Krzysztof Kopeć gr od sąsiadów z ul. Modrzejewskiej
08:30    +Marian Maciejasz 6 r. śm.
10:00    Msza św. rycerska polowa w int. Ojczyzny
10:00    +Zofia Koloda zd. Rerutko w 5 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    0 Boże błog. i potrzebne łaski dla Jadwigi w 50 urodziny
16:30    +Jacek Wendel 5 r. śm. od taty i siostry z rodziną
18:00    +Maria Biernat w 2 r. śm. mąż Henryk w 25 r. śm. od dzieci z rodzinami

poniedziałek 30 września 2019
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od koleżanek i kolegów z KSM Niepołomice
06:30    +Kazimierz Turecki od sąsiadów Nosków
06:30    +Marek Radwański od rodziny Nieznańskich
07:00    +Tymoteusz Mazur od znajomych ze studiów i z pracy
07:00    +Jan Klementowski od córki Kingi z rodziną
18:00    +Irena Parcheniak od wnuczek Ewy i Klaudii z rodzinami

wtorek 1 października 2019
06:30    +Józef Mikuła syn Henryk
06:30    +Kazimierz Turecki od rodziny Grzesiaków
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od koleżanek i kolegów i ich rodziców z klasy Staszka ze SP
07:00    +Jadwiga Orzechowska od Danusi z rodziną
18:00    +gr Walenty Korabik – Intencje złożone na Mszy Św. pogrzebowej – od syna Andrzeja z Ewą

środa 2 października 2019
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od sąsiadów Miedzińskich
06:30    +Tymoteusz Mazur od babci i cioci z rodziną
07:00    +gr Walenty Korabik – od pracowników apteki „Pod Figurką”
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Agnieszka Krawczyk od rodziny Śliwów ze Słomiroga
18:00    Nowennowa: +Teresa Wąs na imieniny mąż Wiesław w 12 r. śm.

czwartek 3 października 2019
06:30    +gr Walenty Korabik – od Od Małgorzaty i Adama Jurkowskich
06:30    O Boże błog. dla Danuty na imieniny
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od rodziny Bobowskich
07:00    +Julian Kazimiera Pasternak
07:00    +Alicja Łaszczyk od sąsiadów z ul. Ułanów i Osiedlowej
18:00    +Antoni Góra w 20 r. śm.

piątek 4 października 2019
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od społeczności SP nr 2
06:30    +Jan Klementowski od teściowej
07:00    +gr Walenty Korabik – od wnuczki Marii z rodziną
07:00    +Tymoteusz Mazur od Dyrekcji i nauczycieli SP w Niepołomicach
16:30    +Paweł Gapis w 3 r. śm.
18:00    +Jan Klementowski od koleżanek córki Kingi Alicji Frytek i Ilony Foryś

sobota 5 października 2019
06:30    +gr Walenty Korabik – od Serafinów i Robiejaszów
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od Renaty i Ludwika Hasiuk ze Skawiny
06:30    +Tymoteusz Mazur od Justyny i Darka Krzeszowiak
07:00    O Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla członkiń Róży św. Faustyny
07:00    +Maria Józef Krzysica
07:00    +Seweryna /ona/ Andrzej Hytroś
18:00    +Stanisława /ona/ Niedziałek w r. śm.

niedziela 6 października 2019
07:00    +gr Walenty Korabik – od Koryzmów i Drobniaków
08:30    +Krzysztof Kopeć gr od Hanny i Janusza Leśniak z Siedlec
08:30    +Franciszek Dąbroś na imieniny
10:00    +Ignacy Wojtyna w 2 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Jan Pawlak w 30 r. śm.
16:30    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Szymona w 7 urodziny i Antosia w 3 urodziny
18:00    W 10 r. ślubu Krzysztofa i Marii Bulków dziękczynna z prośbą o Boże błog. i poiekę MB