Intencje mszalne w okresie od 3 do 10 marca 2019

Trójca

niedziela 3 marca 2019
07:00    +Franciszek Urych żona Janina od córki
08:30    +Franciszek Kotaba żona Franciszka syn Franciszek, Leon i Jan
08:30    +Maria Billik na imieniny
10:00    +Helena Bochenek mąż Kazimierz
10:00    +Stanisława Przybyszewska
11:30    Za parafian
13:00    +Wojciech Siwek w 18 r. śm.
16:30    +Antoni Jadwiga Ostrowscy
18:00    O Boże błog. dla Aleksandry i Gabrieli w 18 urodziny od babci

poniedziałek 4 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od siostry Michaliny z Zalesia
06:30    +Kazimiera Kot w 4 r. śm. i na imieniny
07:00    +Eleonora Kuklicz od Marii i Andrzeja Górskich
07:00    +Genowefa Chwalik od bratowej Grażyny z rodziną
18:00    +Kazimierz Apolonia Tokarz

wtorek 5 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od Stanisławy i Józefa Jurkowskich z rodziną
07:00    +Eleonora Kuklicz od Doroty Tomali
07:00    +Anna Bystrowska od chrześnicy Zdzisławy z rodziną
18:00    +Kazimierz Suchan od Anny i Józefa Regiec

środa 6 marca 2019
06:30    +Eleonora Kuklicz od Danusi Kubas
07:00    +Józef Franczyk ojciec Beatki od nauczycieli, administracji i obsługi SP z klasami gimnazjum w Niepołomicach
07:00    +Genowefa Chwalik od siostrzenicy Haliny z rodziną
08:30    +Grażyna Pawlik od rodziny Mików, Kochów i Szuckich
10:00    +Kazimierz Gapis
16:30    +Grażyna Pawlik od Marii i Kazimiery
18:00    +Kazimierz Wróblewski od żony i dzieci
19:30    +Grażyna Pawlik od Romy i Zbyszka z rodziną

czwartek 7 marca 2019
06:30    +Józef Franczyk od siostrzeńca Julka z żoną
06:30    +Genowefa Chwalik od siostry Marii z rodziną
07:00    +Zofia Juszczyk od bratowej Stasi z rodziną
07:00    +Jarosław Rogala od Firmy Frykas
18:00    +Tomasz Mucha w 1 r. śm.
19:00    Msza św. o uzdrowienie

piątek 8 marca 2019
06:30    +Jarosław Rogala od koleżanek i kolegów z Gospody Nad Rabą
06:30    +Maria Ziobro od córki i syna z rodziną
07:00    +Józef Franczyk od córki Beaty z mężem i córkami
07:00    +Anna Bystrowska od członkiń Róży św. Anny
18:00    +Kazimierz Suchan od Ewy i Zbigniewa Gąsiorków

sobota 9 marca 2019
06:30    +Jarosław Rogala od Agaty i Henryka Kołdras z dziećmi
06:30    +Józef Franczyk od chrześnicy Bogumiły z mężem i dziećmi
07:00    +Eleonora Kuklicz od Rafała Kubasa z żoną i córką Olą
07:00    +Franciszka /ona/ Ludwik Waryan
18:00    +Iwona Kluzik od kuzynki Doroty z mężem i rodziną

niedziela 10 marca 2019
07:00    +Franciszka /ona/ Józef Kieres
08:30    W int. sprzątających kościół i wspierających oraz ich rodzin z ul. Batorego od 14a-25 i ul. Na Grobli
10:00    O Boże błog. potrzebne łaski opiekę MB dla Gabrysi w 24 urodziny
11:30    Za parafian
11:30    Za zmarłych z rodziny Bernasiów i Leszczyńskich
13:00    +Tadeusz Grodowski w 8 r. śm. od żony z dziećmi
16:30    +Iwona Kluzik od przyjaciół córki z ul. Cystersów
18:00    +Józef Franczyk od wnuka Michała z żoną i synkiem