Intencje mszalne w okresie od 31 marca do 7 kwietnia 2019 r.

Trójca

Intencje mszalne w okresie od 31 marca do 7 kwietnia 2019 r.

niedziela 31 marca 2019
07:00    +Jakub Bielecki od rodziców i siostry
08:30    +Anna Pieczonka od koleżanek i kolegów z GS Niepołomice
10:00    +Czesław Wojas od Pawła Mleko z rodziną
10:00    +Janina Baklarz
11:30    Za parafian
13:00    +Józef Heliasz w 10 r. śm.
16:30    +Olga Jan Walczak
18:00    +Józef Serafin od córki Agnieszki

poniedziałek 1 kwietnia 2019
06:30    +Anna Pieczonka od Stefana Malinowskiego z rodziną
06:30    +Genowefa Chwalik od sąsiadów Kaniów
07:00    +Jan Grochot od brata Włodzimierza
07:00    +Jarosław Rogala od kolegi Bogdana z rodziną
18:00    +Stefan Trawiński od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego

wtorek 2 kwietnia 2019
06:30    +Jarosław Rogala od koleżanek i kolegów z klasy córki
06:30    +Jan Grochot od szwagra Artura z rodziną
07:00    +Anna Pieczonka od rodziny Podoleckich
18:00    +Józef Serafin od córki Agnieszki

środa 3 kwietnia 2019
06:30    +Łukasz, Maria, Helena i Józefa /ona/ Płatek
06:30    +Jakub Bielecki od Bernadety i Stanisława Grzegórzko z dziećmi
07:00    +Józef Serafin od siostry z rodziną
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Andrzej Bułat od rodziny Słupińskich i brata Bogdana
18:00    nowennowa: +Agnieszka Krawczyk od wychowawcy, koleżanek i kolegów z I LO w Bochni

czwartek 4 kwietnia 2019
06:30    +Józef Serafin od rodziny Żurków
06:30    +Aleksandra Polak od Towarzystwa Miłośników Muzyki i Śpiewu im. Stanisława Moniuszki w Niepołomicach
07:00    +Jakub Bielecki od Janiny i Zbigniewa Smoleń
07:00    +Maria 10 r. śm. Zbigniew 2 r. śm. Czubak
18:00    +Ryszard, Eugeniusz i Stanisława /ona/ Wcisło

piątek 5 kwietnia 2019
06:30    +Józef Serafin od rodziny Kołodziejów
06:30    +Kazimierz Nazimek od Ryśka Włosaka z rodziną
07:00    +Bożena Partyka od Władysława
07:00    +Bogusława /ona/ Marcinczyk od rodziny Pietrzyków
18:00    +Anna Pieczonka od sąsiadów z Kazimierza Wielkiego

sobota 6 kwietnia 2019
06:30    +Jakub Bielecki od rodziny Osików
06:30    +Krystyna Gulis od syna Rafała z rodziną
07:00    +Marian Kamionka
07:00    +Stanisław Grondowski od córki Agnieszki
18:00    +Jan Grochot od Eugeniusza Błocho

niedziela 7 kwietnia 2019
07:00    +Danuta Bojak w 1 r. śm.
08:30    +Ania Dąbroś w 19 r. śm.
10:00    +Helena Bochenek w r. śm.
10:00    W 20 r. ślubu Jacka i Jadwigi z prośbą o dalsze Boże błog.
11:30    Za parafian
13:00    +Janina Kotaba w 1 r. śm. od męża i córek
16:30    +Zofia Henryk i Zofia Franciszek Leszczyńscy
18:00    +Czesława /ona/ Pacyga w 4 r. śm.