Intencje mszalne w okresie od 4 do 11 listopada 2018

Trójca

niedziela 4 listopada 2018

07:00    +Karol Klimas na imieniny
08:30    +Józef Paluch 11 r. śm., Teodozja Jan Paluch, Piotr Aleksandra /ona/ Wolińscy
10:00    +Andrzej Kolasa, Zofia Henryk Leszczyńscy
11:30    Suma odpustowa
13:15    +Józef Magryś w 20 r. śm.
16:30    +Adolf Wnęk od brata z rodziną
18:00    +Albina Augustyn /nazwisko/ w 15 r. śm.

poniedziałek 5 listopada 2018

06:30    +Janina Bartosik od sąsiadów
06:30    +Franciszek Kowal żona Adela syn Stanisław
07:00    Zmarli z rodziny Wehrsteinów i Kraśników oraz krewnych
07:00    +Władysława /ona/ Rogowska od syna Jacka z żoną i synem
16:00    Zmarli emeryci i renciści z Miasta i Gminy Niepołomice od sekcji emerytów i rencistów ZNP z Niepołomic
18:00    +Robert Fugat od Piotra Dziury z rodziną

wtorek 6 listopada 2018

06:30    +Janina Kotaba od rodziny Hankus
07:00    +Teodora /ona/ Ptak od synowej Krystyny i wnuka Piotra
07:00    +Janina Bartosik od syna Jana
18:00    +Julia 50 r. śm. Ludwik Fiema

środa 7 listopada 2018

06:30    +Stanisława Niedziałek od Doroty z rodziną
06:30    +Janina Kotaba od rodziny Gągol z Brzegów
07:00    +Teodora /ona/ Ptak od wnuczki Moniki z rodziną
07:00    +Janina Bartosik od Róży św. Józefa
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy

czwartek 8 listopada 2018

06:30    +Katarzyna Moryc córka Zofia syn Władysław
06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od męża Edwarda
07:00    +Teodora /ona/ Ptak od Jana Ptaka z rodziną
07:00    +Mieczysław Wcisło od rodziny Wcisło z Dąbrowy
18:00    +Adolf wnęk od Adama Wnęka z rodziną

piątek 9 listopada 2018

06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od syna Roberta z rodziną
06:30    +Janina Kotaba od koleżanek i kolegów z pracy córki Renaty
07:00    +Teodora /ona/ Ptak od bratowej Marii z rodziną
07:00    +Zofia Juszczyk od sąsiadów bliższych i dalszych
18:00    +Robert Fugat od Danuty z Marcinem

sobota 10 listopada 2018

06:30    +Stanisława /ona/ Niedziałek od wnuczki Pauliny
06:30    +Maria Bolik od koleżanek z byłego komitetu rodzicielskiego
07:00    +Teodora /ona/ Ptak od wnuczki Eli z mężem
07:00    +Czesława Gąsłowska od rodziny Szydłowskich z mamą
18:00    +Elżbieta Franas w 1 r. śm. od męża z rodziną

niedziela 11 listopada 2018

07:00    +Grzegorz Naumowicz od kuzyna Janusza z rodziną
08:30    +Mieczysław Helena Szewczyk od syna
10:00    +Robert Fugat od Tomasza i Grażyny
10:00    +Jerzy Kąkolewski w 2 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    W intencji Ojczyzny
16:30    +Stefan Słonina w 5 r. śm.
18:00    O zdrowie i Boże błog. dla rodziców Jana i Haliny i dla całej rodziny