Intencje mszalne w okresie od 6 do 13 grudnia 2020 r.

Trójca

niedziela 6 grudnia 2020
07:00    +Józef Putek 3 r. śm.
08:30    +Władysława Szewczyk w 7 r. śm.
10:00    +Agnieszka Kopeć gr.6
11:30    Za parafian
13:00    +Mariusz Mirochna 3 r. śm. od żony i dzieci
16:30    +Genowefa Wąs od wnuczki Agnieszki i wnuka Pawła z rodziną
18:00    +Zofia Bała od rodziny Broniszewskich i Celij

poniedziałek 7 grudnia 2020
06:30    +Maria Maj od rodziny Uchwat
06:30    O zdrowie i Boże błog. dla Mariana
07:00    +Agnieszka Kopeć gr.7
07:00    +Czesław Ponikiewicz od rodziny Polaków
18:00    +Krystyna Kłosowska 7 r. śm.

wtorek 8 grudnia 2020
06:30    +Agnieszka Kopeć gr.8
07:00    +Anna Drabik 17 r. śm.
08:30    +Czesław Ponikiewicz od Agnieszki i Stanisława Polak
16:30    +Władysław Budrecki 19 r. śm.
18:00    +Agnieszka Krawczyk od rodziny Krawczyk

środa 9 grudnia 2020
06:30    +Agnieszka Kopeć gr.9
07:00    +Edward Antończyk r. śm. od żony
07:00    +Józef Porębski od brata z żoną
18:00    W int. próśb i podziękowań do MBNP; W 1 urodziny Aleksandry; +Zenon Cichoń od sąsiadów z Solskiego

czwartek 10 grudnia 2020
06:30    +Maria Maj od Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział Niepołomice
06:30    +Danuta Czesław Bober, +Irena Kazimierz Wójcik i Natalia
07:00    +Agnieszka Kopeć gr.10
07:00    +Władysław Mazur od kolegów z ochrony
18:00    +Marek Lisiecki od Marzeny i Marcina Maciejczyk

piątek 11 grudnia 2020
06:30    +Elżbieta Siwek
06:30    +Wojciech Bartosi od wychowawczyni i dzieci z kl. 3a z rodzicami
07:00    +Zofia Bała od sąsiadów Kita i Przystasz
07:00    +Kazimierz Gapis 7 r. śm.
18:00    ++Agnieszka Kopeć gr.11

sobota 12 grudnia 2020
06:30    +Wojciech Bartosi od wychowawczyni i dzieci z kl. 3a z rodzicami
06:30    +Zofia Bała od koleżanek córki z pracy z OPS Niepołomice
07:00    +Agnieszka Kopeć gr.12
07:00    +Władysław Mazur od kolegów i koleżanki z ochrony
18:00    +Marek Lisiecki od teściowej

niedziela 13 grudnia 2020
07:00    +Ignacy Wojtal, Józef Rogóż i Wiktoria Sikora
08:30    +Edward Antończyk od siostry z rodziną
10:00    +Mieczysław Widła 8 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Agnieszka Kopeć gr.13
16:30    +Maria Maj od teściów
18:00    +Kazimierz Karasiński od żony Władysławy i synów z rodzinami