Intencje mszalne w okresie od 6 do 13 października 2019

Trójca

niedziela 6 października 2019
07:00    +gr Walenty Korabik – od Koryzmów i Drobniaków
08:30    +Krzysztof Kopeć gr od Hanny i Janusza Leśniak z Siedlec
08:30    +Franciszek Dąbroś na imieniny
10:00    +Ignacy Wojtyna w 2 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +Jan Pawlak w 30 r. śm.
16:30    Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Szymona w 7 urodziny i Antosia w 3 urodziny
18:00    W 10 r. ślubu Krzysztofa i Marii Bulków dziękczynna z prośbą o Boże błog. i poiekę MB

poniedziałek 7 października 2019
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od Agnieszki Wójcik z Warszawy
06:30    +Marian Sumara od Wiesławy Michniak z rodziną
06:30    +Elżbieta Nowak od HSNSPJ
07:00    +Marian Iwulski
07:00    +Marek Radwański od Małgorzaty i Janusza Buczków z Sanoka
07:00    +Aniela Józef Mazur w r. śm.
18:00    +gr Walenty Korabik – od syna Łukasza z rodziną

wtorek 8 października 2019
06:30    +Marian Sumara od Józefy Kmiecik z Zatoki
06:30    W int. syna Mateusza i jego rodziny o Boże błog. i potrzebne łaski
07:00    +gr Walenty Korabik – od córki z rodziną
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od Miszy z Gniezna
15:00    W int. dzieci z klas I ich rodziców oraz Dyrekcji nauczycieli i prac. SP nr 2 im. Króla Kazimierza W. 3 Maja
18:00    O Boże błog. i Światło Ducha Św. dla rodzin naszej parafii i całego świata

środa 9 października 2019
06:30    +Bronisława /ona/ Czermak od Leszka z żoną
06:30    +Krystyna Gąsłowska od Żanety i Waldemara Tkocz
07:00    +gr Walenty Korabik od rodziny Porwisz
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od Ani i Mariana Gabryś z Młodowa
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy; +Agnieszka Krawczyk od rodziny Porębskich ze Słomiroga

czwartek 10 października 2019
06:30    +Krystyna Gąsłowska od Marii i Barbary Ramz
06:30    Prośba o mądrość Bożą błog. Boże i zdrowie dla Izabeli
07:00    +gr Walenty Korabik – od chrześniaka z rodziną
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od rodziny Kubackich z Młodowa
07:00    +Stanisław Królik od Barbary Czarneckiej z córką
18:00    +Jan Gąsłowski 5 r. śm. Janina Szymaniak 3 r. śm.

piątek 11 października 2019
06:30    +Beata Pietrucha od koleżanek i kolegów z Nadleśnictwa Niepołomice
06:30    +Henryk Sobczak od kuzynki Jadwigi
07:00    +gr Walenty Korabik – od wnuków: Joanny i Jakuba
07:00    +Krzysztof Kopeć gr od cioci Marysi z Młodowa
07:00    +Marian Sumara od szwagra Stanisława z rodziną
18:00    +Stefan Alojza /ona/ Gałka córka Krystyna syn Zdzisław

sobota 12 października 2019
06:30    +Krzysztof Kopeć gr od Ewy i Kazia Maniów z Nowej Huty
06:30    +Krystyna Gąsłowska od rodziny Skoczków
06:30    +Beata Pietrucha od koleżanek i kolegów z Nadleśnictwa Niepołomice
07:00    +gr Walenty Korabik – od wnuczki Moniki z rodziną
07:00    +Marek Radwański od Eugeniusza i Barbary Buczek
07:00    +Józef Koza
18:00    +Stefan Pilch 4 r. śm.

niedziela 13 października 2019
07:00    +Tadeusz Bojak 2 r. śm.
08:30    +Stanisław Stanisława /ona/ Sokołowscy synowie Tadeusz i Edward
10:00    +Krzysztof Kopeć gr od rodziny Hebdów z Pozmachowic Górnych
10:00    +Kazimierz Motyka 8 r. śm.
11:30    Za parafian
13:00    +gr Walenty Korabik – od żony z dziećmi
16:30    +Henryk Zofia Leszczyńscy Stanisława /ona/ Kasina
18:00    + Kazimierz Wróblewski – od pracowników Pharma C-Food