Intencje mszalne w okresie od 8 do 15 marca 2020

Trójca

niedziela 8 marca 2020
07:00    +Franciszka /ona/ Józef Kieres
08:30    +Franciszek Kotaba żona Franciszka, synowie Franciszek, Leon i Jan
08:30    +Ludwik Helena Czernik
10:00    + Maria Kalicka
10:00    +Helena Kazimierz Bochenek
11:30    Za parafian
13:00    W int. Gabrieli o zdrowie błog. Boże opiekę MB z racji urodzin
16:30    +Elżbieta Migas 2 r. śm.
18:00    + Maria Chudy

poniedziałek 9 marca 2020
06:30    + Maria Kalicka
06:30    W int. rodziny zmarłej Ani Jesion
06:30    +Wanda Mróz od męża i córek z rodzinami
07:00    +Franciszka /ona/ Pichór zd. Czuma
07:00    +Anna Bednarska od rodziny Pałkowskich
18:00    + Maria Chudy

wtorek 10 marca 2020
06:30    +Anna, Józef, Joanna, Tadeusz Zygmunt
06:30    +Wanda Mróz od bratanic Sylwii i Małgorzaty
07:00    + Maria Chudy
07:00    + Maria Kalicka
18:00    + Julian Podolecki gr

środa 11 marca 2020
06:30    + Julian Podolecki gr od Małgorzaty, Agaty i Tomka Królików
06:30    + Maria Chudy
07:00    + Maria Kalicka
07:00    +Stanisław Motoła w r. śm.
18:00    W int. próśb i podziękowań do MBNP

czwartek 12 marca 2020
06:30    + Maria Kalicka
06:30    +Edward Siwek, Stanisława /ona/ Siwek syn Antoni
07:00    + Maria Chudy
07:00    W int. rodziny zmarłej Ani Jesion
07:00    +Anna Bednarska od syna Rafała
18:00    + Julian Podolecki gr od Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zakrzowie

piątek 13 marca 2020
06:30    + Maria Chudy
06:30    + Maria Kalicka
07:00    +Józef Burdak na imieniny od żony i dzieci
07:00    +Anna Bednarska od syna Konrada z rodziną
07:00    Zmarli z rodziny Witków i Koźbiałów
18:00    + Julian Podolecki gr od nauczycieli i pracowników SP w Zakrzowie

sobota 14 marca 2020
06:30    + Julian Podolecki gr od pracowników Działu Żywienia Powiatowej Stacji SANEPID
06:30    +Anna Bednarska od Danuty i Antoniego Krupów
07:00    + Maria Chudy
07:00    + Maria Kalicka
07:00    +Jan Maśnica 20 r. śm.
18:00    +Janusz Nowakowski na urodziny

niedziela 15 marca 2020
07:00    + Maria Chudy
08:30    +Józef Emilia Marszałek
08:30    +Krystyna Kosmal od kolegów Kacpra z technikum z wychowacą
10:00    + Maria Kalicka
10:00    +Franciszka /ona/ Szczytowska
11:30    Za parafian
13:00    +Zbigniew i Józef Urych
16:30    + Julian Podolecki gr od koleżanek z Sekcji
18:00    +Agnieszka Krawczyk 1 r. śm.