Intencje mszalne w okresie od 8 do 15 stycznia 2017 r.

Trójca

Intencje mszalne w okresie od 8 do 15 stycznia 2017 r.

niedziela 8 stycznia 2017
07:00    +Helena Iwulska gr.
08:30    +Mieczysław Komajda od rodziny Zielonka
08:30    +Eleonora Skóra w 5 r. śm. od rodziny
10:00    +Stefan Pilch i Danuta Przyjemska
11:30    Za parafian
11:30    +Maria Wojewoda od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Niepołomicach
13:00    +Dariusz Strózik od żony z dziećmi
13:00    +Edward Biel 6 r. śm. od żony i córki
16:30    +Tadeusz Skóra w 17 r. śm.
18:00    +Władysław Jaworski od chrześnicy z rodziną

poniedziałek 9 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od bratanicy Beaty
06:30    +ELżbieta Maciela od przyjaciół syna
07:00    +Bogdan Kopff od syna z rodziną
07:00    +Krzysztof Świderek od kuzyna Henryka Wołka z rodziną
18:00    +Irena Setner od pracowników szkoły w Zakrzowie

wtorek 10 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od brata Mariana z żoną i rodziną
06:30    +Siostra Rita Augustianka
07:00    +Tadeusz Czechowski od sąsiadów blok 35 II klatka
07:00    +Bogdan Kopff od rodziny Kaźmierczyków
18:00    +Mieczysław Komajda od koleżanek córki Marzeny ze wspólnoty Ararat

środa 11 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od córki Ewy z rodziną Oktabów
06:30    +Krzysztof Świderek od kuzynki Oli Gałki z mężem
07:00    +Aleksandra Chudecka od Kuźnarów z Łapczycy
07:00    +Siostra Rita Augustianka
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy

czwartek 12 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od Daniela z rodziną
06:30    +Tadeusz Czechowski od sąsiadów z bloku 35 klatka III
07:00    +Krzysztof Świderek od taty z siostrzenicą
07:00    +Aleksandra Chudecka od rodziny Czekajów z Gierczyc
18:00    Za sprzątających kościół i wspierających z ul. Kolejowej nr 12-30 o Boże błog. i potrzebne łaski

piątek 13 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od Krzysztofa z rodziną
06:30    +Krzysztof Świderek od cicoci i wujka Janiny i Czesława Kozaków
07:00    +Aleksandra Chudecka od rodziny Kościółków z Bochni
07:00    +Władysław Kiszka od brata Adama
18:00    +Maria Wojewoda od koleżanki córki Barbary

sobota 14 stycznia 2017
06:30    +Stanisław Sonik od rodziny Kołosów
06:30    +Aleksandra Chudecka od Stanisławy Chwastek
07:00    +Tadeusz Czechowski od koleżanek z pracy córki
07:00    Siostry Augustianki: O Boże błog. i łaski dla s. Danuty
18:00    +Anastazja Zielonka od kuzynek z Bodzanowa

niedziela 15 stycznia 2017
07:00    +Stefania Klima od córki Krystyny z rodziną
08:30    +Irena Setner od Eugeniusza i Eugenii Dąbroś
08:30    +Maria Cieluch 22 r. śm.
10:00    +Józef Solarz w r. śm.
11:30    Za parafian
11:30    +Maria Wojewoda od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstaowej w Niepołomicach
13:00    +Władysław Stokłosa w 5 r. śm.
13:00    +Barbara Wodejko
16:30    +Ewa Jasionowska w 2 r. śm.
18:00    +Antoni Zielonka w 4 r. śm.