Intencje mszalne w okresie od 9 do 16 czerwca 2019

Trójca

niedziela 9 czerwca 2019
07:00    +Bogdan Skruch w 15 r. śm.
08:30    +Antoni Dąbroś 17 r. śm. Eugeniusz Malinowski 14 r. śm.
10:00    +Krystyna Białkowska od sióstr
11:30    Parafialne jubileusze małżeńskie
13:00    +Tadeusz Mleko
13:00    Dziękczynna na 25-lecie Rodziny Kolpinga i o dlasze Boże błog.
16:30    O Boże błog. Dary Ducha Św. opiekę MB dla Jolanty i Andrzeja w 25 r. ślubu oraz Artura i Alberta na urodziny
18:00    +Maria Knapik 24 r. śm. Józefa /ona/ Knapik 19 r. śm.

poniedziałek 10 czerwca 2019
06:30    +Roman Stopa od siostrzeńca z rodziną
06:30    +Halina Rogala od kuzynek Wiesławy, Julity i Danuty
07:00    +Anna Sekuła od rodziny Sekułów
07:00    +Teresa Kopytowska od Dziedziców i Januszków
08:30    + Stanisław i Aniela
16:30    +Za zmarłych członków Rodziny Kolpinga z Niepołomic
18:00    W int. sprzątających kościół, wspierających sprzątanie i ich rodzin z ul. Kolejowej nr 12-30

wtorek 11 czerwca 2019
06:30    +Eugeniusz Piepiora od siostry i braci
07:00    +Anna Brojacz od chrześnicy Ewy
07:00    +Teresa Kopytowska od rodziny Bulków
18:00    +Justyna i Jan Spyrka i zmarłe dzieci

środa 12 czerwca 2019
06:30    +Anna Sekuła od rodziny Papieżów
06:30    +Halina Rogala od kuzyna Janusza i Ewy z dziećmi
07:00    +Andrzej Leszczyński od żony Janiny z rodziną
07:00    O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Katarzyny
18:00    W int. próśb i podziękowań do MB Nieustającej Pomocy;
18:00    Nowennowa: +Krzysztof Kossowski, Mieczysław Kossowski i Antonina Kossowski
18:00    Nowennowa: +Maria Halupczok;
18:00    Nowennowa: +Wanda Biernat na imieniny, +Tadeusz Biernat 10 r. śm.
18:00    Nowennowa: +Andrzej Bułat od brata Mieczysława z rodziną
18:00    Nowennowa: +Agnieszka Krawczyk od sąsiadów taty ze Skawicy

czwartek 13 czerwca 2019
06:30    +Grażyna Dworak zd. Szulc
06:30    +Halina Rogala od sąsiadów Marosz i Komajda
07:00    +Antoni Pilch
18:00    +Aleksandra /ona/ Polak od chrześnicy Janiny

piątek 14 czerwca 2019
06:30    +Maria Szybińska od wnuczki Lidii
06:30    +Stefania Gryglak w 1 r. śm. od męża z córkami
07:00    +Anna Brojacz od chrześnika z rodziną
07:00    +Halina Rogala od Agaty i Henryka Kołdrasów
18:00    +Jakub Bielecki od Joanny i Gerarda z rodziną

sobota 15 czerwca 2019
06:30    +Maria Szybińska od siostry Władysławy
07:00    O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę MB dla Angeliki
07:00    +Halina Rogala od Załogi Gospody Nad Rabą
18:00    +Maria Cieluch

niedziela 16 czerwca 2019
07:00    +Władysława /ona/ Mieczysław Perdek
08:30    +Zofia Henryk Leszczyńscy, Franciszek Janina Jagła
10:00    +Stefania Gryglak od Ireny i Oli
10:00    Za parafian
11:30    Za parafian – Msza św. odpustowa ku czci Dziesięciu Tysięcy Męczenników
13:00    ++Z rodziny Szromów, Józefa /ona/ Ryszard Kokoszka
13:00    W 50 r. ślubu Janiny i Ryszarda Zimny dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
16:30    +Janina i Julian Klima
18:00    +Władysław Ślusarczyk