Klasy II gimnazjalne przygotowują się do bierzmowania

Spotkanie dla klas II gimnazjalnych przed bierzmowaniem

Kochani z klas II-gich gimnazjalnych!!!

16 czerwca w sobotę wieczorem o 18.00 zapraszamy szczególnie uczniów klas VII i klas II gimnazjalnych. Otrzymają oni z rąk ks. Kardynała „Modlitewnik Młodych” przy pomocy, którego będą przygotowywać się do bierzmowania w następnym roku szkolnym. Zapraszamy także klasy III gimnazjalne na sobotę, na 18.00, aby podziękować Bogu za sakrament bierzmowania.

Wszystkich zapraszam na rozdanie testimonium potwierdzającego zaliczenie II-giego roku przygotowań do bierzmowania w środę 20 czerwca o 17.30 w kościele. Potem będziemy uczestniczyć w nabożeństwie do MB Nieustającej Pomocy i we Mszy św.

Tych, którzy mają jeszcze jakieś zaległości zapraszam w środę, 13 czerwca o 16.00. do Domu św. Karola. Bez indeksu proszę nie przychodzić.

 

Ks. Stanisław, proboszcz

 

Tagi: