Krzyż na Boryczowie – poświęcenie 20.09.2022 r.

rot

20 września br. odbyła się uroczystość poświęcenia krzyża w Niepołomicach na Boryczowie.  -Krzyż to znak miłości Boga do człowieka- mówił ks. bp Damian Muskus OFM. Biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej  przewodniczył Mszy św. w intencji dziękczynnej za wszystkich, którzy przyczynili się do postawienia krzyża na nowym niepołomickim osiedlu Boryczów – Strzelnica. Przed Eucharystią ks. bp Damian Muskus OFM dokonał poświęcenia krzyża.

Zapraszamy do oglądania galerii z obrzędu poświęcenia krzyża (fot. Roman Bochenek)

Informujemy, że prace przy krzyżu przy ul. Komandosów dobiegły końca. Prosimy o wsparcie  ofiarą przesłaną na konto budowy krzyża na Boryczowie – Strzelnicy ( 42 8619 0006 0060 0607 2267 0049 ) lub ofiarą złożoną na tacę w kopercie. Chcemy zakupić figurę Matki Bożej i namiot pod którym w deszczowe dni będziemy mogli odmawiać różaniec.    Bóg zapłać za wszelką pomoc.

Zapraszamy na różaniec codziennie o o 18.30. Przynieśmy świece lub latarki.

 

Tagi: