Nabożeństwa Różańcowe codziennieo 17.30

DSC_1639

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe naszym kościele niepołomickim od czwartku, od 1 października, o godz. 17.00.

Jan Paweł II zachęca:

• Decyzje wymagają modlitwy, ważne decyzje wymagają żarliwej modlitwy    10.06.1988 r.
  • Nauczyła nas Matka Boża modlitwy szczególnego dziękczynienia. Nauczyła nas na różańcu dziękować za Jezusa Chrystusa    1.11.1976

Zapraszamy także do modlitwy różańcowej wraz ze sąsiadami przy kapliczkach rozsianych po naszej parafii. Poprzez te modlitwa możemy zmienić nasze otoczenie.

Przypominamy, że młodzież od klas VI-tych oraz kandydaci do bierzmowania powinni być przynajmniej 4 razy na różańcu.

Zapraszajmy i przyprowadzajmy dzieci. W dzisiejszych czasach zamętu, panowania kłamstwa i fałszywych ideologii, walki z Bogiem i przykazaniami tylko przy Maryi możemy się czuć bezpiecznie.