Niedziela Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2017 r.

1.    W poniedziałek zapraszamy na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu. O 17.00 różaniec w intencji nienarodzonych dzieci. Opłatek Rady Parafialnej i Zespołów Rejonowych w poniedziałek, rozpoczynamy Mszą św. o 18.00. Zapraszamy.
2.    We wtorek nowenna do św. Józefa po Mszy św. o 7.00 i 18.00. We wtorek spotkania przed bierzmowaniem dla klas III gimnazjalnych o 15,16 i 17 w Domu św. Karola. Prosimy o indeksy.
3.    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
4.    W czwartek opłatek Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Niepołomickiej. Rozpoczynamy Mszą św. o 17.00 w kościele. Zapraszamy. Opłatek scholi w kinie w sobotę o 16.00
5.    Dziękujemy Jakubowi Paluchowi, Kazimierzowi Frontowi i Mateuszowi Piwoszowi za podwiezienie księży z Komunią św. do chorych.
6.    Dziękujemy uczestnikom Orszaku Trzech Króli, którzy mimo mrozu uczestniczyli we wspólnych jasełkach na mieście. Bóg zapłać za bardzo dobrą atmosferę uczestnikom i organizację odpowiedzialnym. Dziękujemy za pomoc Panu Burmistrzowi, Pani Prezes Fundacji Zamek, Pracownikom Wydziału Promocji, głównym organizatorom Michałowi Horkawy i Michałowi Hebdzie oraz szkołom i przedszkolom z Niepołomic, dyrekcjom, nauczycielom, dzieciom, młodzieży oraz rodzicom. Dziękujemy Szkole Podstawowej z Podłęża oraz chórowi Totus Tuus z Podłęża. Bóg zapłać Akademii Karate, Bractwu Rycerskiemu, Wspólnocie Ararat, Policji, druhom z OSP i wolontariuszom.
7.    Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z Rynku, Pl. Zwycięstwa, Pl. Kazimierza Wielkiego, z ul. Zamkowej: Ryszardowi Kani, Janowi Dąbrosiowi, Małgorzacie Sater, Józefie Waligóra. Sprzątanie wsparli ofiarą: Maria Dąbroś, Maria Kania, Janusz i Barbara Włodarscy, Zofia i Józef Porębscy, Alicja Burda, Ferdynand i Halina Gaudyn.  Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 420  zł na remont ścian kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w piątek 13 stycznia od 18.30 prosimy parafian z ul. Grunwaldzkiej od n-ru 2, od pp. Kołodziej do n-ru 20b do pp. Pytel.
8.    W tym tygodniu wizyta duszpasterska: w poniedziałek, 9 stycznia:
a.    Partyzantów bez nr 25 /od ul. Pięknej/ i Sikorskiego /od ul. Partyzantów/ – ks. Krzysztof, od 9.00
b.    Wielicka – od skrzyżowania z ul. Komandosów  do ul. Cmentarnej z przyległymi Olchową i Ludową  – ks. Marian, od 9.00
9.    We wtorek, 10 stycznia:
a.    Blok Wojskowy nr 35/ Małe Bloki przy ul. Płaszowskiej -– ks. Rafał, od 9.00
b.    Plac Zwycięstwa, 3 Maja, Pl. Kazimierza Wlk., Zamkowa, Spółdzielcza (tylko szkoła językowa), Rynek – ks. Proboszcz, od 9.00.
10.    W środę, 11 stycznia:
a.    Poziomkowa, Borówkowa, Malinowa, Piękna od restauracji „Joanna” do kościoła, Wąska, Litewska, Korczaka -  ks. Krzysztof, od 12.00
b.    Ul. Pileckiego – domki jednorodzinne, osiedle „Galicja” 20,24… – ks. Proboszcz, od 15.00.
11.    W czwartek, 12 stycznia: Mokra /od domów jednorodzinnych/, następnie duży blok i małe bloki – ks. Dariusz, od 14.00
12.    W piątek, 13 stycznia:
a.    Kolejowa, Nowa, Stawowa, Akacjowa /od obwodnicy do Kolejowej/ – ks. Proboszcz, od 9.00.
b.    Wielicka – od Państwa Kurzak nr 105 do skrzyżowania z ul. Komandosów i ul. Komandosów – ks. Marian, od 14.00
13.    W sobotę, 14 stycznia:
a.    Grabska, Płaszowska, Polna, Bloki Emerytów Leśnych, Ks. Witolda – ks. Rafał, od 9.00
b.    Jamnica, Os. Błoto, Dąbrowa, Sitowiec, Królewska /od pp. Kubasów do pp. Włosaków/ -
ks. Dariusz, od 9.00.
14.    W poniedziałek, 16 stycznia:
a.    Portowa od Kolejowej z bocznymi: Rolnicza Skarbowa, (Pasternik I ) – ks. Proboszcz, od 9.00
b.    Łąkowa, Staniątecka, Wiejska, Jodłowa, – ks. Dariusz, od 15.00
15.    Bilety na koncert w Tauron Arenie 27 stycznia 2017 r. do nabycia dziś (w niedziele) po Mszach Świętych o godz. 8:30,10:00, 11:30, 13:00, 16:30 i 18:00 w Domu Św. Karola.
16.    Znaleziono klucze w piątek – do odebrania na plebani.
17.    Znalezione przez gimnazjalistę pieniądze do odebrania na plebanii
18.    Biblioteka Niepołomicka, ul. Bocheńska zaprasza w środę o 18.00 na spotkanie „Klubu Poszukiwaczy Historii Niepołomic” a w piątek o 18.00 na spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem