Ogłoszenia duszpasterskie, 1 lipca 2018 r.

wakacje

1.    Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II po Mszy św. o 7.00 i o 17.45, adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Karola przez cały dzień.
3.    We wtorek święto św. Tomasza Apostoła.
4.    W środę rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitarnej w Krakowie, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17.45.
5.    W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź dodatkowo od 17.00 z godziną świętą.
6.    W pierwszy piątek spowiedź dodatkowo od 15.30. Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
7.    Kapłani udadzą się z Komunią św. do chorych w piątek i sobotę od 8.30, prosimy o kierowców.
8.    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej w sobotę o 7.30.
9.    Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii księdza misjonarza  z Afryki.
10.    Dziękujemy za zebrane  7 620 zł. na pomoc dla rodziny z Jazów dotkniętej pożarem domu.
11.    Bóg zapłać za przygotowanie kościoła do świętowania niedzieli i za ofiarę 280  zł na remont cmentarza parafianom z ul. Akacjowej od nr 1-5. Za posprzątanie dziękujemy: Barbarze Dąbrowskiej, Józefie Podoleckiej, Barbarze Sowie. Ofiarą wsparli: Helena Gaweł, Irena Rejman, Renata Jach, Maria Antończyk, Maria Poprawa, Krystyna Mika, Maria Garbacz. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 13 lipca o 6.30. O posprzątanie kościoła w piątek, 6 lipca od 18.30 prosimy parafian z ul. Akacjowej od nr 5b do 9e.

12.    Siostry Niepokalanego Serca NMP posługujące w naszej parafii zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt o uzdrawiającej Miłości, 6-8 lipca w Leżajsku. Informacje na plakatach.
13.    Pan Burmistrz zaprasza osoby starsze i niesamodzielne do projektu Małopolski Tele-Anioł: elektroniczne opaski, które ratują życie. Więcej inf. na stronie internetowej www.niepolomice.eu
14.    Muzeum w zamku zaprasza na warsztaty nt. planowania ogrodów- 8 lipca w godz. 11-13.

Na czas wakacji życzymy  mieszkańcom i gościom Niepołomic obfitego Bożego błogosławieństwa i dobrego wypoczynku !