Ogłoszenia duszpasterskie 17. Niedziela Zwykła 26. lipca 2020 r.

Klęczący2-1024x820

 

1.    Zachęcamy do udziału w codziennej adoracji Najśw. Sakramentu od 17.30 do 18.00 na zakończenie której odmawiamy litanię do Najdroższej Krwi Jezusowej.
2.    W poniedziałek nowenna do św. Karola Boromeusza i św. Jana Pawła II  w poniedziałek o 7.30 i 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 21.00.
3.    W środę wspomnienie św. Marty. Siostrze Marcie z racji imienin składamy najlepsze życzenie i otaczamy Ją modlitwą.
4.    W piątek  wspomnienie św. Ignacego Loyoli, kapłana.
5.    W pierwszą sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 7.30.
Wyjazd do chorych w pierwszą sobotę o godz. 8.30. Prosimy o kierowcę. Z racji pierwszego piątku chorych odwiedzimy 7. sierpnia.

Komunikaty:
1.    W związku ze stanem pandemii, dbając o bezpieczeństwo pielgrzymów, jak i podejmujących nas gościną gospodarzy informujemy, iż tegoroczne pielgrzymowanie będzie miało wymiar przede wszystkim duchowy. Dlatego  tradycyjna pielgrzymka, która wyrusza rokrocznie z Niepołomic – w tym roku nie będzie organizowana. Więcej informacji znajduje się na stronie http://pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl lub u księdza Pawła (nr tel.: 695-581-451).
2.    Po błogosławieństwie końcowym, błogosławimy również pojazdy na parkingach z racji obchodzonego wczoraj wspomnienia św. Krzysztofa.
3.    Środowisko Szczepu Puszcza zaprasza w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na tradycyjny Apel Poległych. Spotykamy się 1. sierpnia, w sobotę o godz. „W” czyli 17:00 przed kwaterą wojskową cmentarza w Niepołomicach. Można zabrać ze sobą znicze.

Tagi: