Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela Zwykła 24. listopada

ogloszenia

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.

W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.30 i 17.30. Adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 21.00. Po Mszy św. od 18.30 zapraszamy kręgi rodzin oraz parafian z Rejonu Pasternik.

Ks. Antoni zaprasza 7a ze SP nr 2, na spotkanie przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz. 18.45.

W środę nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o 17.30. Kl. 8-me zapraszamy o 18.00 na spotkanie przygotowujące do bierzmowania.

W sobotę święto św. Andrzeja, apostoła. Kończy się okres zwykły. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.

Dzisiaj (w niedzielę) na sumie poświęcimy/poświęciliśmy opłatki, które kościelni rozniosą do naszych domów na znak jedności wspólnoty parafialnej.

W tym tygodniu pójdą:

p. Leszek: ulice: Grabska, Płaszowska, Księcia Witolda; Kościuszki, Partyzantów; Wyzwolenia, Solskiego, Marudy, Westerplatte, Modrzejewskiej.

p. Mateusz: ulice: Batorego, Kwiatowa, Pionierów, Na Grobli, Kolejowa, Akacjowa, Portowa, (Pasternik I i II), Rolnicza, Skarbowa, Wałowa, Jasna i os. Witosa. Cotygodniowa rozpiska będzie wywieszana w przedsionku kościoła. Jeśli do kogoś z państwa panowie kościelni nie dotrą będzie można zaopatrzyć się w opłatki w zakrystii.

 

W przyszłą niedzielę (1. grudnia)  zbiórka do puszek na paczki świąteczne. Dziękujemy Członkom Stowarzyszenia Ziemi Niepołomickiej za kwestowanie.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z ul. Aleja Dębowa od n-ru 57A do n-ru 74A i ul. Podlasie: Agnieszce i Teresie Bożek, Klaudii i Elżbiecie Karcz, Ewie Nowak, Beacie Siwek, Dorocie Wojas, Halinie Pichur, Janowi Baranowi oraz kandydatom do bierzmowania: Krystianowi Cylny, Marii Dudziak, Julii Barwiołek, Oliwii Karcz, Marcinowi Orzechowskiemu, Szymonowi Siwkowi, Karolowi Kapała, Kacprowi Wierzban, Miłoszowi Kruczyńskiemu, Katarzynie Bąk i Hubertowi Waś. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 80 zł na remont kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w najbliższy piątek,  od 18.30 prosimy parafian z ul. Wojska Polskiego od n-ru 2 od pp. Chyra, do n-ru 23 do pp. Bobowskich.

 

Komunikaty:

  1. Ks. Paweł organizuje wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych (1-8 lutego) do Zawoi. Koszt 850 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Więcej szczegółów u ks. Pawła i na ulotkach, które można wziąć z zakrystii.
  2. Dzisiaj (w niedzielę) Stowarzyszenie „Kropelka” zaprasza na akcję honorowego oddawania krwi. Pobór krwi w Zamku w Sali Rycerskiej od godz. 10.00 do godz. 15.00
  3. Dzisiaj (w niedzielę) o godz. 17.00 w Zamku, koncert „Pieśni Niepodległej” w wykonaniu Zespołu Kameralnego Pro Arte.
  4. W następny poniedziałek, 2 grudnia o godz. 18.30 spotkanie dla wszystkich pragnących się zaangażować w organizację Kursu Alpha dla Dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
Tagi: