Ogłoszenia parafialne, 10.12.2017 r.

adwent1_1

1.    Zmarła mama ks. Dariusza. W sobotę odbył się pogrzeb w Łosicach k. Siedlec. Wyrażając słowa współczucia zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Danuty w niedzielę 17.12 o godz. 13.00.
2.    Zapraszamy dzieci i dorosłych na roraty w tygodniu o 7.00 i 18.00. Niech adwentowy wysiłek wzmocni nas duchowo.
3.    W poniedziałek nowenna do św. Karola i św. Jana Pawła II o 7.40 i 17.45. Zapraszamy na całodzienną  adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Karola. Różaniec w intencji nienarodzonych dzieci w poniedziałek o 17.00. Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek, 11 grudnia o godz. 19.00 na plebanii.
4.    W poniedziałek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III gim. godz. 17.00 i 18.00.
5.    We wtorek nowenna do św. Józefa po Mszy św. o 7.00 i 18.00
6.    W środę wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. W środę nowenna do MB NP o 17.45.
7.    W czwartek wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.
8.    W sobotę spowiedź parafialna od 6.30 do 12.00 i od 14.30 do 18.00.
9.    Informujemy, że we Wigilię, 24 grudnia br. nie będzie możliwości spowiedzi. Ze spowiedzi prosimy skorzystać podczas spowiedzi parafialnej w najbliższą sobotę.
10.    Z racji niedzieli, Msze św. we Wigilię jak w każdą niedzielę, ale tylko do południa. Nie będzie we Wigilię Mszy św. o 16.30 i 18.00. Na Mszę św. niedzielną zapraszamy także w sobotę przed Wigilią o 18.00.
11.    W przyszłą niedzielę młodzież oazowa będzie rozprowadzać poświęcone sianko na stół wigilijny. Ofiary będą przeznaczone na działalność oazy.
12.    Informujemy, że nasi ministranci kolejny raz zajęli I miejsce w dekanalnym turnieju piłki nożnej halowej, tym samym będą reprezentować dekanat niepołomicki w rozgrywkach rejonowych jako najlepsza drużyna z naszego dekanatu. Gratulujemy sukcesu! W sposób szczególny otoczmy modlitwą tych, którzy służą przy Ołtarzu Pańskim rano i wieczorem każdego dnia tygodnia! Pamiętajmy również o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii.
13.    Parafia Św. Kingi w Krakowie serdecznie dziękuje ofiarodawcom z naszej parafii za złożone 9.000 zł. na budowę domu katechetycznego.
14.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z całej ul. Westerplatte: Janinie Włodarczyk, Jolancie Przystasz, Zdzisławie i Antoniemu Pasternak, Karolinie Wróblewskiej, Władysławowi Pasternakowi, Elżbiecie Kozera. Sprzątanie wsparli: Teresa Cichoń, Bogusława Więcław, Wojciech Włodarczyk.  Złożyli ofiarę  270 zł na renowację cmentarza. Bóg zapłać za ten gest troski o nasz kościół w Roku Jubileuszu 660-lecia jego konsekracji. O posprzątanie naszej świątyni
w piątek, 15 grudnia  od 18.45 prosimy parafian z całej ul. Modrzewiowej.
Komunikaty
15.    Zapraszamy na wernisaż prac malarskich Heleny Osikowicz z racji 20-lecia pracy artystycznej
w Laboratorium Aktywności, ul. Bocheńska 26, w poniedziałek o 17.00.
16.    Spotkanie nt. „Samorząd Niepołomic, jego początki i historia” w środę o 18.00 w Sali Portretowej na Zamku. Zapraszamy.
17.    Dziś po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na paczki świąteczne dla potrzebujących. Bóg zapłać za pomoc.