PILNE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Drodzy Parafianie!
W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u Księdza Proboszcza, podjęliśmy decyzję o profilaktycznej kwarantannie, wycofując się tym samym z bezpośredniego kontaktu z wiernymi.
Jutro do południa zostanie przeprowadzona dezynfekcja kościoła, aby zaplanowany pogrzeb mógł odbyć się normalnie. Będzie prowadzony przez kapłana spoza parafii.
Przyjęte intencje mszalne w tygodniu zostaną odprawione przez kapłanów w mieszkaniach. W sobotę wieczorem i w niedziele Msze święte w kościele będą odprawione przez innych kapłanów.
Zawieszamy działalność kancelarii i wszystkich innych spotkań do odwołania.
W sprawach pogrzebu i innych ważnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609 811 041
W razie potrzeby wizyty u chorego, prosimy kierować się do kapłanów z okolicznych parafii.
Prosimy o pamięć w modlitwie o kapłanach i wszystkich chorych.
Wszelkie nowe informacje zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej i na Facebooku.
Tagi: