Poniedziałek Wielkanocny – 22. kwietnia 2019 r.

1.  W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. w naszym kościele jak w niedzielę. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego o 17.45.
  1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego we wtorek, środę, czwartek i piątek oraz sobotę po Mszy św. wieczornej o 18.00.
  2. We wtorek, środę i czwartek od 18.00 w kościele modlitwa i przygotowanie do bierzmowania. Prosimy o udział wszystkich kandydatów do bierzmowania od 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
  4. We wtorek, w środę i w czwartek – próba komunii o 15.30 wg ustalonego harmonogramu.
  5. W czwartek od 17.00 okazja do spowiedzi dla bierzmowanych i ich rodzin.
  6. W piątek 26 kwietnia bierzmowanie klas ósmych na Mszy św. o godz. 18.00. Bierzmowani przychodzą 20 min. wcześniej przynosząc kartki ze spowiedzi.
  7. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ze względu na obchód oktawy Świąt Wielkanocnych.
  8. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego.
  9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła na Święta parafianom z Grunwaldzkiej od n-ru 26,  do n-ru 36: Kasi i Krzysztofowi Bulkom. Dziękujemy także za pomoc młodzieży z Oazy. Sprzątanie wsparli ofiarą: Franciszka Ptak, Barbara Ptak, Janina Paluch, Ewa i Stanisław Paluch, Magdalena i Marek Czopik, Zuzanna Gaweł, Katarzyna Wojda. Sprzątający i wspierający złożyli ofiarę 190 zł na kościół. Za troskę o nasz kościół niech Zmartwychwstały Pan Jezus wynagrodzi.

1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele.
  2. Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach  oraz Młodzieżowy Dom Kultury
    im. Janusza Korczaka w Krakowie zapraszają 24 kwietnia (środa) na godz. 18.00 do Sali Akustycznej Zamku na koncert muzyki Wolfganga Amadeusza Mozarta. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.
  3. Zapraszamy także w sobotę 27 kwietnia o godz. 17.00 na Zamek,  na  koncert Chóru Cantata i chóru ze Szwecji z racji srebrnego jubileuszu Cantaty.
  4. Od tego roku będziemy wystawiać „czerwone kartki” na opuszczone i nie zarezerwowane groby. Będą one w pierwszej kolejności udostępniane innym do pochówków. Już 15 lat prosimy o uregulowanie statusu każdego grobu.